banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Şener'den Teofilo açıklaması

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Galatasaray maçı ve Teofilo konusuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Şener, Galatasaray’daki teknik direktör değişikliğinden kaynaklanan pozitif etkinin Fenerba

Spor 05.11.2010, 11:44
Şener'den Teofilo açıklaması

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Galatasaray maçı ve Teofilo konusuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Şener, Galatasaray’daki teknik direktör değişikliğinden kaynaklanan pozitif etkinin Fenerbahçe maçında işe yaradığını; ama aynı şeyin Pazar akşamı olmayacağını belirterek, “Fenerbahçe ve Beşiktaş’ı yendik. Galatasaray’ı da yenersek, İstanbul’un 3 büyüklerine karşı bir seri yakalamış olacağız. Bunu yapabilecek gücümüz var. Galatasaray’da teknik direktör değişikliğinin yarattığı hava Fenerbahçe maçında sonucunu verdi. Elbette yeni teknik direktör bir dinamizm verir. Ama bu sürekli olacak diye bir kural yok. Bana göre bitti” dedi.

ALIM GÜCÜ DÜŞÜK OLANLARI DÜŞÜNEREK BİLET FİYATLARINI DÜŞÜRDÜK

Rakip takım taraftarına ayrılan biletlerin fiyatlarının, Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarına oranla düşük tutulmasının sebebini de açıklayan Sadri Şener, “Stadı nasıl doldururuz hesabını yapıyoruz. Bu yüzden Galatasaray’a verilen bilet fiyatlarını düşük tuttuk. Bazen ne yaparsanız yapın stat dolmuyor. Biz alım gücü düşük olan taraftarları da düşünerek böyle bir uygulama yaptık” şeklinde konuştu.

TEOFILO, GALATASARAY’DAN TEKLİF ALDIYSA GİDEBİLİR

Teofilo’nun Galatasaray’la temasta olduğu yönünde bir bilgi almadığını dile getiren Şener, “Teofilo, Galatasaray’dan teklif aldıysa gitsin. Gidebilir. Bize böyle bir duyum gelmedi. Teofilo meselesi 3 şekilde çözülür. 1. Futbol oynamaz. 2. Başka bir takıma gider, bonservis ücretini getirir. 3. Türkiye’ye gelir, Şenol Güneş’le konuşur, hocamız oynatır oynatmaz; buna ben karışamam. Dördüncü bir yol olarak da futbolu bırakır” şeklinde konuştu.

Şenol Güneş, uygun bulursa, Teofilo’yu affedebilecekleri yönünde mesaj veren Şener, “Ben kulüp başkanıyım, meseleye pozitif bakarım. Ben gelip oynamasından yanayım; ama teknik direktörümüz bu meseleyi nasıl değerlendirir bunu bilemem. Bu hareket yapan, yarın çok önemli bir maç arifesinde bu veya benzeri hareketleri tekrarlar mı? Bilemem. Bir yere transfer olması için futbol oynaması ve bu hareketleri yapmaması gerekir” dedi.

KOLOMBİYA MİLLİ TAKIMI TEKNİK DİREKTÖRÜ BİLE TEFILO “YANLIŞ YAPTI” DEDİ

“Kolombiya Milli Takım teknik direktörü, yaptığının ne kadar yanlış olduğunu bize söyledi. Kendisine de aynı şeyi söyledi.  Biz gerekli yasal işlemi yaptık. Bekleyeceğiz. Menajeri de bizi aradı ve ‘siz yüzdü yüz haklısınız’ dedi” diye konuşan başkan Şener, “Böyle bir şey yapmasına hiçbir gerekçe yoktu. Parasını alıyor. İki katlı bir evde oturuyor. Altında arabası var.  Uçak biletleri, çocuklarının eğitimi her şey var. Geriye kalıyor, top oynamak, biz de ondan sadece top oynamasını istedik” şeklinde konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
marmarisli 10 yıl önce
maddi yönden bi sıkıntısı yok hayatını yakın daha futbol oynuyamasın ağır para cezaları verin bir daha böyleleri transfer etmeyin
sultanmor 10 yıl önce
Sayın Başkan ilk defa düşüncelerim sizinle örtüşmedi. Teo TS nin üzerinde değildir. O adama bırakın top oynatmayı Trabzon'a dahi sokmam. En hayati maçlarda takımı bırakıp kaçacak sonra da gelip top oynayacak. Yok öyle yağma. Gerekirse bonservisini yakın 0 ter........ top oynatmayın. Burası babasının çiftliği değildir
kuzey yıldızı 10 yıl önce
bence sadri başkan doğru demiş ne yapabilirki başka....en doğrusu bi noktada anlaşmaktır....futbolcunun futbol hayatını bitirmeye yönelik alınan kararlara fifa da karşı çıkar..
istanoz 10 yıl önce
kardeşim karpuz mu bu alttan vurunca nasıl olduğunu anlayasın. Birde başkanın açıklamaları çok doğru, yarın fifalık olursak bu futbol kazmasıyla, başkanın söylemleri delil olabilir akıllı konuşmakta fayda var. Ali kıran baş kesen gibi konuşmak bize hiç bir şey kazandırmaz.
H.Şahin 10 yıl önce
Öyle yorumlar yapılıyor ki insanın yetmez Meydan Parkında Teo'yu asalım diyesi geliyor.El insaf.Adamla yapılan sözleşme var FİFA var.Kurallar ne diyorsa o yapılır.Her insan hata yapabilir.Aslolan bizim kulup olarak bu işten zarar görmememizdir.Bizde oynamak istemiyorsa vardır bir sebebi.O zaman başkanın dediği gibi bulalım fiyatını satalım.Bağırmaya çağırmaya ne gerek var.Futbolcular gelir geçer ama kulup ve taraftar kalıcıdır.
Ahmert 10 yıl önce
Bu takım liverpool maçı sakatım bahanesiyle oynamayan umut bulutu affediyorsa, bence teofilonun mazeretleri son derece makul. Başkanda öyle bir diyorki sanki kendisi almamış oyuncuyu. Bu arada arkadaşlar hiçkimse trabzonsporda üstün değildir diye tutturdunuz ama bende size şunu hatırlatayım trabzonspor bizim için var biz trabzonspor için değil.
ADIL 10 yıl önce
Kardır derler.Trabzonspora başka golcümü yok.

Teo aranıpta bulunamayan bir kumaş değil.

Başkan ve Şenol hoca gereğini yapar.
sametkadirli 10 yıl önce
türlü türlü yalanlar söyleyip takım iyi giderkeen takımdan ayrılan bi adamı rahat bırakın ne yaparrsa yapsın 3 sene futbol oynamasın futbolu bıraksın sonra ömrünün kalanını kafasına vurarakgeçirsin görsün trabzonsporla uğraşmak nedemektir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@