Selçuk İnan'ın izni doluyor

ŞELÇUK'UN İZNİ DOLUYORTeknik direktör Şenol Güneş'in 2 Ocak'a kadar izin verdiği Selçuk İnan'ın yarın kampa katılacağı öğrenildi. Pazartesi günü futbolcunun menajerinin de kampa geleceği ve burada bordo mavili yöneticilerle sözleşmeyi uzatmak için görüşme

Selçuk İnan'ın izni doluyor

ŞELÇUK'UN İZNİ DOLUYOR

Teknik direktör Şenol Güneş'in 2 Ocak'a kadar izin verdiği Selçuk İnan'ın yarın kampa katılacağı öğrenildi. Pazartesi günü futbolcunun menajerinin de kampa geleceği ve burada bordo mavili yöneticilerle sözleşmeyi uzatmak için görüşmelerde bulunacağı ifade edildi. Bu görüşmeye pazartesi günü kampa gelecek olan Başkan Sadri Şener'in de katılması bekleniyor. Selçuk İnan'ın sözleşmesini bir yıl daha uzatma düşüncesinde olduğu öğrenildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ziyaorhan
ziyaorhan - 9 yıl Önce

trabzonsporda selçuk oldun sözleşmeni 3 yıllık uzatman lazım selçuk inan

mehmetzeki
mehmetzeki - 9 yıl Önce

ben selçuğun fazla uzatmadan imzayı atacağına inaniyorum. çünkü burda selçuk oldu bunu kendi iyi biliyor haydi selçuk kardeş hayırlısı ile bas imzayı başımızın tacı ol.

Laz_Kemal
Laz_Kemal - 9 yıl Önce

Sözlesmesini 2013'e kadar uzatip, Ts'nin tavan ücretini uygulayip. Avrupa kulüplerinden gelecek olan 5 milyon Euro'ya evet denilecegi kontrata yazilmalidir. Aslinda Mehmet Topuz'la Gökhan Ünalla kiyaslarsan Fener'e 12-13 milyon Euro'ya satabilirsin Selçugu. Ama avrupa kulupleri, turk futbolculara fazla para vermiyor (bkz Arda, en fazla 11 milyon teklif aldi. ondan daha kotuler 15'e gidiyor, ama arda Türk diye fazla para verilmiyor). 5 milyon Euro iyi bir paradir, Selçugun bize bonservis'ten çok sampiyonlukta ve sampiyonlar liginde faydali olacaktir.

haha
haha - 9 yıl Önce

sacmalamyin ne bir yili imis boyle oyuncu ts daha bulamaz uc yil daha fazla atmasi lazim yoksa hic attirmayin

SIRADAKİ HABER

banner441