Şakar Şener'i markaja alacak

Trabzonspor’da Başkan Sadri Şener’in yerine yeni Başkan adayı işaret edilemezken, Şener’in çıkışlarını kontrol edebilmek için Nevzat Şakar’ın markajına alınmaya çalışılıyor.Bakan Faruk Nafız Özak’ın her ne kadar “Kongre ile ilgim ve tasarrufum yok” açıkla

Spor 21.11.2010, 21:19
Şakar Şener'i markaja alacak

Trabzonspor’da Başkan Sadri Şener’in yerine yeni Başkan adayı işaret edilemezken, Şener’in çıkışlarını kontrol edebilmek için Nevzat Şakar’ın markajına alınmaya çalışılıyor.

Bakan Faruk Nafız Özak’ın her ne kadar “Kongre ile ilgim ve tasarrufum yok” açıklamaları yapmasına karşın kulislerde Nevzat Şakar’a asbaşkanlık önerisinin Bakan Özak’tan geldiği ve Başkan Şener’in de baskılar sonucunda Nevzat Şakar’a as başkanlık teklifi yaptığı iddia ediliyor.

Üç yıldır başarılı bir ekip çalışması ile giden ve bu sezon Lig’de şampiyonluğun büyük adaylarından birisi durumunda bulunan Trabzonspor’un yönetimde yapılacak köklü değişiklik ile zor günler yaşayabileceği ve olası başarısızlık durumunda bunun hesabını kimsenin veremeyeceği de dillendiriliyor.

Başkan Şener’in yeni dönemde as başkanlık için teklif götürdüğü Nevzat Şakar’ın da bu teklife sıcak bakması ve hemen kabul etmesi ise Trabzon spor kamuoyunda hayretle karşılandı.

Daha Önce Asbaşkanlık görevinde bulunduğu Atay Aktuğ yönetiminin 2. Döneminde sağlık sorunları nedeniyle bulunmayacağını açıklayan Şakar, daha sonraki dönemlerde de kendisi ile ilgili yöneticilik tekliflerini sağlık sorunları nedeniyle reddetmişti.

Nevzat Şakar’ın Liste hazırlama çalışmalarına başladığı ve kendi ekibini kendisi kuracağı da iddia edilirken, Şener’in yeni oluşacak listede tamamen markaj altına alınacağı ve Başkanlığının da sadece "Sembolik" olacağı iddia ediliyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (5)
fatihpasa 9 yıl önce
bizde bu gizli hesaplar oldukça bir yere gidemeyiz. Sadri başkan ve ekibi bu takımı kurdu. Buraya kadar getirdi. Şenol Hoca parlattı belki ama sonuçta oyucular kaliteli. Gizli hesaplarınızı bir kenara bırakın ve takım etrafında birlik olun...
mazmanoğlu 9 yıl önce
sadri şener iyi veya kötü hesapları yapmanın zamanı değil.şimdi hep beraber trabzonsporu bu kadar iyi giderken şampiyon yapma zamanıdır.ibrahim usta çok kaliteli bir adam ve ben inanıyorumki sadri şener başkanlığında yöneticilik yapıp yönetimin gücünü arttırmakla ts ye daha faydalı olacaktır.bir takım küçük hesapların peşini bırakıp hep beraber şampiyon olalım.
ofluyasin 9 yıl önce
bence sadri başkan la şuan oluşturulan hava iyi bu nedenle devam etmesi gerekiyor. biz çok büyük bir kulübüz ama birbirimizle yaşadığımız çekişmeler yıllardır zarar verdi. artık buna bir son verelim ve tüm enerjimizi kulübün başarısı için saha içinde harcayalım.
ismar 9 yıl önce
Ne ibrahim USTA ne Bakan nede diyerleri aday maday olmayın TS u seviyorsanız hep birlikte SADRİ başkanı destekleyin biz başkandan memnunuz,Tek istediğimiz ŞAMPİYONLUK gün bugün eğer sizin adaylığınızla camia karışırda takım geride kalırsa hesabını veremezsiniz bu yüzden TS seven herkes SADRİ başkana destek versin
atakanselim 9 yıl önce
nevzat şakarın iyi bir liste yapacagını trabzonsporun iyi bir ivme kazanacağını düşünüyorum takım bizim takımımız trabzon bizim trabzonumuz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@