'Sağlıklı yaşam için spor' yürüyüşü

 Devlet Sahil Yolu üzerinde bulunan İkram Sofrası Tesisleri önünden başlayıp, Beşirli üst geçidinden tekrar İkram Sofrası Tesisleri önünde son bulan yürüyüşe; Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, Trabzon Belediye Başkan Vekili Ergin Ayd

Spor 29.05.2010, 16:44
'Sağlıklı yaşam için spor' yürüyüşü

 Devlet Sahil Yolu üzerinde bulunan İkram Sofrası Tesisleri önünden başlayıp, Beşirli üst geçidinden tekrar İkram Sofrası Tesisleri önünde son bulan yürüyüşe; Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, Trabzon Belediye Başkan Vekili Ergin Aydın, Vali Yardımcısı Aziz Mercan, kurumların amir, başkan, müdürleri, müdür yardımcıları ve şube müdürleri katıldı.

 Yürüyüşün ardından İkram Sofrası'nda yapılan kahvaltıda konuşan Vali Kızılcık, "Sağlıklı Yaşam İçin Spor" yürüyüşünü geleneksel hale getirmek istediklerini ifade ederek, sporun bireyleri dinamik tuttuğunu, hem fiziksel hem de ruhsal sağlık için çok önemli bir işlev gördüğünü söyledi. Trabzon Belediyesi tarafından düzenlemesi yapılan yürüyüş parkurunun tamamlanmasının ardından parkurun, dünyada ender yürüyüş parkurları arasında yer alacağını dile getiren Vali Kızılcık, "Şehrimizde bulunan yürüyüş parkuruçok güzel.

Solunuzda yeşil, sağınızda mavi, sağlıklı yaşam için, yürüyüş yapmak için her şey çok uygun. Belediyemize şehrimize bu güzel yürüyüş parkurunu kazandırdığı için de ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@