Sağlam oyuncu vermeyecekmiş!

Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu'nda ''liderlik'' konulu panele katılan Sağlam, burada yaptığı konuşmada, yeşil-beyazlı takımın bu sezon yakaladığı başarıyı anlattı.Sezonu şampiyon olarak tamamladıklarını ve bunun gururunu yaşadıklarını ifade eden Sağl

Spor 29.05.2010, 00:06
Sağlam oyuncu vermeyecekmiş!

Balıkesir Polis Meslek Yüksek Okulu'nda ''liderlik'' konulu panele katılan Sağlam, burada yaptığı konuşmada, yeşil-beyazlı takımın bu sezon yakaladığı başarıyı anlattı.

Sezonu şampiyon olarak tamamladıklarını ve bunun gururunu yaşadıklarını ifade eden Sağlam, bunu gerçekleştirirken de ekip olarak başarılı olmak için çok çalıştıklarını ifade etti.

Sağlam, tüm oyuncularının sezon boyunca büyük fedakarlıklar yaptığının altını çizerken, ''Kazanılan zaferde bütün Bursa halkının emeği var. Kulüp içerisinde çok iyi bir bütünlük oluşturduk. Çok iyi bir ekip çalışması yaptık ve arkasından başarı geldi'' dedi.

Şampiyonlar Ligi'nde Türk halkının gurur duyacağı maçlara imza atacaklarını kaydeden Sağlam, yeni sezonda oyuncularını başka bir takıma vermeyeceklerini vurguladı.

Sağlam, takıma ismini vermediği bir yabancı oyuncunun transferinin gerçekleşeceğini sözlerine ekledi.

Konferansının ardından Balıkesir Emniyet Müdürü Ömer Aydın'a Bursaspor forması hediye eden Sağlam, öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
penalti 11 yıl önce
vermezse vermesin ne yapalım oturup ağlayacak halimiz yok zaten şampiyonluk yaşayan oyuncular bir sonraki sezon verim vermiyor alsın turşularını kursun lazım değil bize bursanın top-çusu :))
EFSANE SUNUCU 11 yıl önce
aklıma şükran ayın GELMEZSEN GELME şarkısı geldi. ya ertuğrul ne var elinde de vermeyeceksin.elindeki adamların çoğu toplama ıskarta adamlar vermesen ne olur.seneye bunları sakla ligi 7.cilikten yukarı bitirde göreyim.
BarBar 11 yıl önce
şu ana kadar bursanın saman alevi gibi parlayıp söneceğini zannediyordum ama adamlar takımdaki futbolculardan çok daha üstün direkt ilk 11 de oynayacak 3-4 büyük futbolcu alacağız diyor elindeki hiç bir futbolcuları satmayacaklar transfer politikaları bizlerden çok daha iyi bursa seneye şampiyonluk yarışında olacaktır büyük ihtimal
İnadına_Texas 11 yıl önce
efsana sunucu nikli arkadaş elinde kim varki vermicen demişsin sende varmı 20 ile 22 yaşları arasında değişen 3 tane henüz bu yaşta a milli olmuş istanbul kulüplerini 2 yıldır peşinden koşturan adamlar sizin varmı sercan,volkan,ozan gibi adamlarınız bu oyuncular sizin barış memiş ile aynı yaşta sizin barış hala paf takımla maç yapar bizimkiler ş.liginde oynar fark burda
bahattin 11 yıl önce
Bursa'da istediğimiz futbolcuları kim tanıyordu. Onlar izleyip güvenip transfer edip oynatmışlar... Bizim izleme komitesi ne yapar acaba? Ozan İpek Buca'dan alındı... Bizimkiler senelerce Mehmet Batdal'ı izlerken de göz ucuyla görmemişler demek ki!...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@