Resmen açıklandı! Lucescu devri bitti!

TFF'den yapılan açıklamada Mircia Lucescu ile yolların açıldığını bildirildi.

Resmen açıklandı! Lucescu devri bitti!
banner432

TFF'den yapılan açıklamada Lucescu ile yolların ayrıldığı açıklandı.

Türkiye Futbol Fedarasyonu resmi web sitesinden yapılan açıklamada; "Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ile bugün yapmış olduğu toplantının ardından Rumen teknik adamın sözleşmesinin karşılıklı feshedilmesi konusunda kendisiyle anlaşma sağladı.

Türkiye Futbol Federasyonu olarak, Türk futbolu için yapmış olduğu çalışmalar ve A Milli Takım'da geleceğin takımını oluşturmak adına genç futbolcular konusunda gösterdiği hassasiyet için Sayın Mircea Lucescu'ya teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Toplantının ardından bir açıklama yapan Rumen teknik adam, şunları söyledi: "Türkiye A Milli Takımı'nın kadrosunu yenilemek ve gençleştirmek hedefiyle çıkmış olduğumuz yolda çalışmalarımızı tamamladığımıza inanıyorum. Geldiğimiz süreçte, yaklaşmakta olan 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri öncesinde TFF yönetiminin ve yeni teknik direktörün önünü açmak için karşılıklı anlaşarak bu kararı aldık."

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve yönetim kurulu üyelerine görev sürem boyunca bana inandıkları ve destekledikleri, ekibime de çalışmalarımda bana yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum. Türkiye'nin kalbimde daima özel bir yeri olacak." ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 17:17

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
erdem sali
erdem sali - 1 hafta Önce

gündemde olan bir konu ama gs ts maçındaki hakem faciasından sonra gündemi farklı noktaya çekme çabasından başka birşey değil. milli takım kimin umurunda şu an ki .....

Oktay
Oktay - 1 hafta Önce

Lucesu,Emekli olmadan önce,son Milyonlari,Sporu yöneten Aptallardan aldi gitti.Adami 15 yil bizim Basîn,zorla Türkuye ye geluyor dedi,geldi.Keriz parasini alup gitti.

sami
sami - 1 hafta Önce

11 yabanciyla maca cikan Takimlar olan Ülkede milli takim ne kada basarili olur ?

banner393

banner426

banner443

banner441