Rakip Fenerbahçe'de son durum

Teknik direktör Christoph Daum, maçın oynanacağı GAP Arena'da gerçekleştirilen bir saatlik bir çalışmada, futbolcularına ısınma ve koordinasyonun ardından şut ve taktik çalışma yaptırdı.Antrenmanın başında saha içinde yapılan toplantıda, antrenör Roland K

Spor 04.05.2010, 19:47
Rakip Fenerbahçe'de son durum

Teknik direktör Christoph Daum, maçın oynanacağı GAP Arena'da gerçekleştirilen bir saatlik bir çalışmada, futbolcularına ısınma ve koordinasyonun ardından şut ve taktik çalışma yaptırdı.

Antrenmanın başında saha içinde yapılan toplantıda, antrenör Roland Koch'un motivasyona yönelik sözlerinin ardından, takım alkış yapıp hep birlikte ''Kupa'' diye bağırdı. 

ANDRE SANTOS, LUGANO VE ÖZER KATILMADI

Teknik direktör Daum'un durumunun belli olmadığını ifade ettiği, sakatlığı bulunan Andre Santos ile Lugano ve Özer antrenmana katılmadı.

Sol ayak tabanında sorunu olan Lugano, saha içinde doktor ile yaptığı görüşmenin ardından takımdan ayrılırken, dün İstanbul'daki antrenmandan sonra sol ayak bileğinde ağrı oluşan Özer de antrenmana katılmadı.

Lugano ve Özer'in tedbir amaçlı olarak çalışmada yer almadıkları bildirildi.

Antrenmanı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri de izledi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
matrak 11 yıl önce
inşallah yeneceğiz allahım bu kupayı trabzonsporumuza nasip eyle

Gelişmelerden Haberdar Olun

@