Onur Kıvrak'a Başkan'dan ödül

Yaptığı kurtarışlarla rakiplerin korkulu rüyası haline gelen, kalesinde adeta devleşen ve bu başarıları neticesinde A Milli Takım’a seçilen Onur Recep Kıvrak, TrabzonCell’liler tarafından Nisan ayının en iyisi seçildi.“TrabzonCell Ayın Futbolcusu” yarışma

Spor 17.05.2010, 15:13
Onur Kıvrak'a Başkan'dan ödül

Yaptığı kurtarışlarla rakiplerin korkulu rüyası haline gelen, kalesinde adeta devleşen ve bu başarıları neticesinde A Milli Takım’a seçilen Onur Recep Kıvrak, TrabzonCell’liler tarafından Nisan ayının en iyisi seçildi.


“TrabzonCell Ayın Futbolcusu” yarışmasının Nisan ayı sonuçları açıklandı. 1 Mayıs-15 Mayıs tarihleri arasında gönderilen SMS’lerin sonucunda Onur Recep Kıvrak, TrabzonCell aboneleri tarafından Nisan ayının en iyi futbolcusu seçildi. Genç kaleci Onur, ödülünü Fenerbahçe maçı için İstanbul’da kamp yapılan otelde Başkan Sadri Şener’in elinden aldı.

Nisan ayının en iyi futbolcusu seçilen Onur Recep Kıvrak duygularını; “Öncelikle her zaman bizlerin yanında olan taraftarımıza, beni böyle anlamlı bir ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ederim. Bu sezonu aldığımız Ziraat Türkiye Kupası ile kapatıyoruz. En büyük isteğim yeni sezonda her iki kupayı da müzemize götürmek. Önümüzde bizi bekleyen Avrupa maçlarımız var. İyi bir hazırlık dönemi geçirerek hem Türkiye, hem de Avrupa’da oynayacağımız maçlarda en iyi sonuçları almak istiyoruz. Taraftarımız yeni sezonda daha iyi bir Onur göreceklerinden emin olabilirler” şeklinde dile getirdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
ADIL 11 yıl önce
Takım performansını şenol hoca artırdı.Fırsatı en iyi değerlendiren Onur oldu.Milli takıma kadar yükseldi.Bu adamın kumaşında kalecilik var.Bunu taraftarımız bile Onur a fırsat verilmeden önce söylüyordu.
tanersu 11 yıl önce
şenol güneşe lafımız yok, sonuna kadar seviyor ve destekliyoruz ama onuru kaleye koyan ünal karamandır. bizi kaleci eziyetinden kurtaran ünal karamandır.
EFSANE SUNUCU 11 yıl önce
trabzonsporlu taraftarlarımızın ortak kanaati ve ısrarlı yorumları neticesinde ONURUMUZ kaleyi devraldı ve bizim yüzümüzü ağarttı.bu övünç ve bu onur bize yeterde artar bile.BAKARMISINIZ BU ONURUN VARLIĞI NELERE BEDEL.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@