banner491

Nevzat Şakar'da dakika: 1 Gol: 1

ASBAŞKAN ŞAKAR İŞE KOYULDUTrabzonspor'da Başkan Sadri Şener'le birlikte göreve gelen ve yönetim kurulu kararıyla Asbaşkanlık koltuğuna oturan Nevzat Şakar, çalışmalarına başladı. Mali Sayman Temel Kazancıoğlu'yla birlikte kulüpte mesai harcamaya başlayan

Nevzat Şakar'da dakika: 1 Gol: 1

ASBAŞKAN ŞAKAR İŞE KOYULDU

Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener'le birlikte göreve gelen ve yönetim kurulu kararıyla Asbaşkanlık koltuğuna oturan Nevzat Şakar, çalışmalarına başladı. Mali Sayman Temel Kazancıoğlu'yla birlikte kulüpte mesai harcamaya başlayan Şakar'ın, teknik direktör Şenol Güneş'le de bir araya geleceği ve transfer çalışmaları konusunda bir görüşme yapacağı öğrenildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
osmanlee
osmanlee - 9 yıl Önce

yapılacak transferler ne pahasına olursa olsun kampa yetişmeli.şu saatten sonra alınacak oyuncuda maliyet hesabı fazla incelenmemeli.

ismar
ismar - 9 yıl Önce

Buraya kadar gelmişken 3 e 5 bakmadan çok kaliteli transferler yapmalıyız bize lazım olan 2.devre 35 puan bu büyük bir avantaj bu fırsatı kaçırmamamız lazım bu yüzden zamanında ve kaliteli takıma faydalı transferler yaparak takımı dahada güçlendirmemiz lazım.

avukaTSemih
avukaTSemih - 9 yıl Önce

Arkadaşım ben de onu söyleyecektim.Kesinlikle kampa yetişmeli.Ona göre kondisyon yüklemeli ve takıma adapte olabilmeli.Bir de iç saha maçlarında kapalı savunmalarını açabilecek, kanatlardan gelen ortaları değerlendirebilecek, hava toplarına hakim, zamanlaması iyi bir forvet alınırsa çok faydalı olur.Sol bek te şart.Serkan'ın yedeği bir sağ bek te şart.Bunlar alınırsa şamp. olabiliriz

mer
mer - 9 yıl Önce

Şampiyonluğa bu kadar yaklaşılmışken ve 26 yıllık bir özlem varken ortada maddi ve manevi hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamalı.Gerekirse 30 yıl borç ödeyelim gerekirse kapı kapı dolaşıp Trabzonlu zenginlerden para istenip bu borç ödenir ama şampiyonluk kaçarsa bir 26 yıl daha beklenemez!!!

drina k
drina k - 9 yıl Önce

sağ bek sol bek defans adamına gerekirse para vermeyin..takımın gol atacak adamı yok..250 nin üstünde net pozisyona girdik atabildiğimiz sadece 40..onunda çoğu ortasaha ve defans..forvetin attığı sadece 7..forvet forvet forvet..başka bi şeye gerek yok..

SELIM
SELIM - 9 yıl Önce

Sayın Şakar ı şahsen tanımam ancak basın kanalıyla öğrendiğime göre sayın Şakar kemer sıkma politikasında şehirde bir numara. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Transfer konusunda sayın Şakar şayet mali yapıyı inceleyip ona göre karar vereceğim derse belli ki ara dönemde oyuncu alamayacağız demektir. Bu durumda da Jaja sanırım gelecek ve de Teo da bir şekilde kampa dahil edilmelidir. Şayet Teo dan ümit yoksa iyi bir forvet ve de kuvvetli bir ön libero ( sağlam bir apiah veya enst tarzında ) oyuncu , asla ve asla mali yapı para pul hesabı yapılmadan ve de elimizde böyle bir fırsat varken değerlendirme adına böyle bir yatırımdan kaçılmaması gerektiği kanısındayım.Sayın Şakar dan ricam, şu kritik önemli dönemeçte mali açıdan ince hesaplar yapmayıp bu iki transferi kesinlikle ve kesinlikle kamp kadrosuna yetiştirilmesini sağlamalıdır. Aksi halde kaçan balık inannın büyük falan değil kocaman dağ olur.Saygılarımla, selim ayaz

Ahmert
Ahmert - 9 yıl Önce

teofilo bence geri dönsün. yahu adam geçen sene gol atamadı gitmedi de bu sezon döktürürken niye gitti? demekki bir sıkıntısı var adamın. bence geri dönsün taraftarda sevgi gösterisinde bulunsun.

SIRADAKİ HABER

banner441