banner491

Mustafa Akçay: "Dikkatli olmalıyız"

Bank Asya 1. Lig'de, deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak TKİ Tavşanlı Linyitspor'un Trabzonlu teknik adamı Mustafa Akçay konuştu. Akçay, kontrollü, dikkatli ve dirençli oynamaları halinde maçtan puan ya da puanlarla ayrılabilece

Mustafa Akçay:

Bank Asya 1. Lig'de, deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak TKİ Tavşanlı Linyitspor'un Trabzonlu teknik adamı Mustafa Akçay konuştu. Akçay, kontrollü, dikkatli ve dirençli oynamaları halinde maçtan puan ya da puanlarla ayrılabileceklerini bildirdi.

Bir dönemde Trabzonspor alt yapısında görev yapan Akçay, antrenman sonrası yaptığı açıklamada, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u ''ligin çok koşan, genç ve dinamik ekiplerinden biri'' diye niteledi.

 

Uzun süreden beri istikrarlı tempoları bulunan bir ekiple karşılaşacaklarını ifade eden Akçay, ''Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, dikkat edilmesi gereken, hızlı oynayan bir takım. Dolayısıyla biz de onlara karşı kendi evlerinde dikkatli oynamaya çalışacağız. Üç ihtimalli gözüken bir müsabaka. Kontrollü, dikkatli ve dirençli oynarsak puan ya da puanlar getirebileceğimiz bir deplasman olacak. Ancak işimizin çok zor olduğunu söyleyebiliriz'' dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner441