banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Maçta kavga çıktı polis yaralandı!

SAKARYA'nın Akyazı İlçesi'nde As Akyazıspor'un 3-0 kazandığı Pamukovaspor arasında oynanan amatör küme maçı ardından çıkan olaylarda 1 futbolcu ile 2 polis yaralandı. Olaylarla ilgili 4 futbolcu gözaltına alındı.Daha önce oynadığı As Akyazıspor'dan Pamuko

Spor 27.11.2010, 12:30
Maçta kavga çıktı polis yaralandı!

SAKARYA'nın Akyazı İlçesi'nde As Akyazıspor'un 3-0 kazandığı Pamukovaspor arasında oynanan amatör küme maçı ardından çıkan olaylarda 1 futbolcu ile 2 polis yaralandı. Olaylarla ilgili 4 futbolcu gözaltına alındı.

Daha önce oynadığı As Akyazıspor'dan Pamukovaspor'a transfer olan Taha Yılmaz, As Akyazısporlu Mehmet Akıncı'ya maç bitiminde kulüp otobüsüne binerken laf atarak, saldırdı. Çıkan kavgada As Akyazıspor'lu Mehmet Akıncı ile olaya müdehale etmeye çalışan 2 polis memuru, olaya karışan diğer futbolcular tarafından dövülüp yaralandı. Bunun üzerine sevk edilen ekipler olayları yatıştırırken Pamukovaspor'lu Talha Yılmaz, As Akyazıspor'lu Mehmet Akıncı ve olaya karışan 6 kişi ifadeleri alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirdi. As Akyazıspor'lu Mehmet Akıncı, Pamukovasporlu futbolcu Taha Yılmaz ve yanındaki futbolculardan şikayetçi oldu. Taha ile birlikte 4 futbolcu gözaltına alındı.

Karakol çıkışında açıklama yapan As Akyazıspor Basın sözcüsü İrfan Akbulut maç sonunda iki takım futbolcularının soyunma odasına girerken aralarında gerginlik olmadığını belirterek. “As Akyazıspor'lu futbolcular soyunma odasından çıkıp otobüse bineceği sırada Pamukovaspor'lu futbolcu Taha yanına arkadaşlarını da alarak sporcumuz Mehmet'e saldırdı. Taha daha önce bizim sporcumuzdu. Üzüntü verici” dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@