Lobi gücü bu olsa gerek! Oğuzhan milli takımda

Beşiktaş camiası yaptığı baskı sonucunda Oğuzhan Özyakup'u milli takıma aldırırken Trabzonsporlu futbolcular için ise yönetimin sesi çıkmadı

Spor 28.08.2017, 14:59
Lobi gücü bu olsa gerek! Oğuzhan milli takımda
Haber61 Spor Servisi

A Milli Takımın kadrosuna alınmayan futbolculardan biri olan Beşiktaş'lı Oğuzhan Özyakup siyah beyazlıların kurduğu baskı ve medyayı yönlendirmesiyle birlikte yetenekli futbolcunun kadroya alınmasını sağladı. Lobi gücünü kullanan Beşiktaş için peşpeşe açıklamalar ve haberler yapılmasının ardından bugün Türkiye Futbol Federasyonu Oğuzhan'ın milli takıma davet edildiğini açıkladı.

TRABZONSPOR YÖNETİMİ NEREDE?

Beşiktaş futbolcusunu adeta zorla milli takıma aldırırken Trabzonspor'un milli futbolcuları Onur Kıvrak ve Olcay Şahan için bordo mavililerden ses çıkmadı. Olcay ve Onur'un milli takıma çağrılmamasıyla ilgili olarak Trabzonspor'dan hiçbir açıklama yapılmadı. Bu noktada bordo mavili yönetimin federasyona gerekli baskıyı uygulayamadığı gözlemlendi. Taraftarlar da oyunculara yapılan haksızlık karşısında yönetimin sessiz kalmasını eleştirdi.
Yorumlar (17)
Fathe 3 yıl önce
kardeşim ne alakası var lobi gücüyle. beşiktaşmı bastırdı? oğuzhan dedi böle böle diye adamlarda geri adım atamadı söylenmiş bir laf var hem adamların ellerinde bastırırlar tabi, sende ne var her yan topu içeri alan Onur var onla mı bastırıcan yada her kaptırdığı topu kalemizde gol olarak gördüğümüz okay ile mi
HÜSEYİN 3 yıl önce
Trabzonsporun yonetimi zaten yok
lemi 3 yıl önce
şu beyazfutbol varya tamamen lobi sinan engin dün gece bu konu için bastırdı bastırdı yanındakilerde destek verdi oğuzhan milli takımda, yalakalar ordusu beyaz futbol kafayı yemişler topluluğu izlemeyin izlettirmeyin!!!
RESUL DAVULCU 3 yıl önce
EVET MİLLİ TAKIMA ALINANLARIN ÇOĞU FORMSUZ AMA ALLAH AŞKINA ONUR VE OLCAY BU HALLERİYLE MİLLİ TAKIMA GİTMESELER DE OLUR.GİDİP V.BABACAN'IN YEDEĞİ OLANA KADAR GİTMESİN DAHA İYİ.ZATEN BU HAFTA YEDİĞİ GOLLER EVLERE ŞENLİK.
İsa 3 yıl önce
Trabzonspor vizyon sahibi (!)
Ozi 3 yıl önce
Biraz mantıklı olun bu futbolla ne onur nede Olcay milli takıma giremez.Onurun 3 haftada yediği gollere bakın vede olcayın 3 haftada ne oynadığına.
Rüstem Hacıdokuzoğulları 3 yıl önce
Milli takımda ciddi kaleci sorunu var. Onur ne hikmetse görülmüyor. Milli takımı her halde menejerler yönlendiriyor.
Artık milli takımdan da soğudum.
Ö 3 yıl önce
Sizinde lobiyadan gücunuz var fesat çıkarmak ve kulübü kaosa sürüklemek için.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@