Kaptan pilottan Trabzon'a övgü

Şanlıurfa GAP Arena Stadyumu’nda oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe kupa finali maçı sonrasında Trabzonspor taraftarlarını taşıyan AnadoluJet uçağında ilginç anlar yaşandı.KAPTANIN ANONSU GECEYE DAMGASINI VURDULong Lake Tour Seyahat Acentesinin organize ettiğ

Spor 06.05.2010, 14:33
Kaptan pilottan Trabzon'a övgü

Şanlıurfa GAP Arena Stadyumu’nda oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe kupa finali maçı sonrasında Trabzonspor taraftarlarını taşıyan AnadoluJet uçağında ilginç anlar yaşandı.

KAPTANIN ANONSU GECEYE DAMGASINI VURDU

Long Lake Tour Seyahat Acentesinin organize ettiği Şanlıurfa seyahati Trabzon'a dönüşte Trabzonspor taraftarını taşıyan AnadoluJet uçağı kaptanı Hakan Gençol’un anonsu geceye damgasını vurdu.

kaptan1.jpg

DİKKAT KAPTAN PİLOT KONUŞUYOR

Beşiktaş taraftarı olan kaptan pilot Hakan Gençol, Şanlıurfa Trabzon dönüşü 9 bin fitte yaptığı anons hayli anlamlıydı.

kaptan.jpg

KAPTANDAN ANLAMLI KONUŞMA

Kaptan Gençol’un Trabzonspor’un kupayı alması ile ilgili anlamlı konuşması bordo mavili takım taraftarları tarafından alkışlandı ve uzun bir süre de tezahürat yapıldı.

GELECEK YIL ŞAMPİYON TRABZONSPOR

Öncelikle kupa şampiyonu Trabzonspor’u kutladığını belirten pilot Gençol, “Mutluluğunuza ortak oluyorum, kupa şampiyonu taraftarı sizlerle yolculuk yapmaktan mutluluk duyuyorum. İnşallah kupadan sonra da gelecek yıl Türkiye şampiyonu olursunuz” dedi.

ŞENOL GÜNEŞ'İN ARKASINDA OLUN

Trabzon Havalimanı’na ayak bastıktan sonra haber61.net’e açıklamada bulunan kaptan Gençol, “Trabzon insanın çok iyi anlıyorum, başarıya hasrettiler, 5 yıl aradan sonra alınan kupa çok anlamlı oldu, Trabzonspor’u Fenerbahçe’yi yenerek aldığınız kupadan dolayı kutluyorum. Ben inanıyorum ki Şenol Güneş’in arkasında bu taraftar dursun ve Güneş’i desteklesin bu takım gelecek yıl da Türkiye şampiyonu olacaktır. Güneş’e sahip çıkın“diye konuştu.

Selahattin Aydınlı / haber61.netTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Bulut 11 yıl önce
Bence şenel güneşin arkasında durulmuyor özellikle taraftar arkasında durmuyor en ufak yanlışında acımasızca eleştiriliyor şampiyonluğun bir şüreç olduğu düşünülmüyor
BOMBACI HAMI 11 yıl önce
BOMBACI HAMİ olarak sürekli söylüyorum SABIR-TAM DESTEK VE İSTİKRAR(SÜREKLİLİK) kalıcı mutlak başarılara ulaşmak açısından önemli 3 temel unsurdur.Gelecek yıl yapılacak net nokta kaliteli transferler ile bu takım S.ŞENER VE Ş.GÜNEŞ işbirliğinden kesinlikle 2 yıl içinde LİG ŞAMPİYONLUĞU'da çıkaracaktır.ONUN için S.ŞENER'in özellikle Trabzon kanadını revize edip,maddi yöndende güçlü isimleri listesine alarak en az 3 yıl dada başlattığı işleri taçlandırmak adına devam etmesi şarttır.S.ŞENER'in güçlü listeyle devam etmesi Ş.GÜNEŞ gibi çok değerli teknik adama rahat hareket alanıda sağlayacak başarı çok daha kısa sürede gelecektir.Anadolu JET PİLOTUNUN anladığı bu olguyu tüm Trabzonspor camiasıda net olarak anlayıp gereğini yapmalıdır.
ölürümts 11 yıl önce
artık lobi harekete geçmeli.Ağaoğlu,Ulusoy,Çalık,Varlıbaş,Cevahir aileleri neredeler,nasıl trabzonludur bunlar.yahu şu saydığım aileler Koç Ve Sabancıdan sonra,Türkiye'nini en zengin aileleri,toplulukları.Niye trabzonspora bir katkıda bulunmazlar.aklım almıyor.
zulkarneyn 11 yıl önce
sayın bombacı hami 3-5 cümleyi ard arda kuramıyosun sonra sayın cevat ocakla kapışmaya çalışıosun bir iyi bir kötü gözüküyosun Allah aşkına sabit kişilik göster

Gelişmelerden Haberdar Olun

@