banner491

Jaja için kritik görüşme

Güneş’in bu kaçışı izleyen süreçte yaptığı, “Durumu pek inandırıcı gelmedi” vurgusunun yansımaları merakla bekleniyor. Brezilyalı futbolcuyla özel bir görüşme yapacağı öğrenilen deneyimli antrenörün yönetime ileteceği ceza talebi de bu toplantıyla netleşe

Jaja için kritik görüşme

Güneş’in bu kaçışı izleyen süreçte yaptığı, “Durumu pek inandırıcı gelmedi” vurgusunun yansımaları merakla bekleniyor. Brezilyalı futbolcuyla özel bir görüşme yapacağı öğrenilen deneyimli antrenörün yönetime ileteceği ceza talebi de bu toplantıyla netleşecek.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
özten
özten - 9 yıl Önce

senol gunes bilir ne yapacagini .. takim disiplinine uymayan kim olursa olsun ceza alir gerekirse satilir

kuzeydoğulu
kuzeydoğulu - 9 yıl Önce

Israrla neden Fatih Tekke diyoruz jaja ve teo gibi oyuncuların yaptıklarından sonra daha iyi anlarsınız belki siz zannetmeyinki türk futbolculardanda aynısını yapacak yok ilk fırsatta trabzonu satacak futbolcular var Trabzonu kimseye zorla sevdiremezsiniz en iyi yaptığınız şey trabzonu sevenleri Trabzondan uzaklaştırmak oldu bu yanlıştan dönün

tarıkbuğra
tarıkbuğra - 9 yıl Önce

jaja çoçuğunun rahatsızlandığını delıllerıyle ıspatlarsa kendısıne hıçbır ceza verılmemelı.yoksa takımda her futbolcu bir yerlere kaçmaya başlar.takımda sezon ortasında oynatacak futbolcu bulamazsın.

GIYASETTİN
GIYASETTİN - 9 yıl Önce

brozek kardeşlerle sol bek ve forvet takviyemizi yaptık.şimdi sıra orta sahada.29 aralıktaki kampa katılmayan ve bu son tavırlarıyla çok da disiplini sevmedikleri anlaşılan colman,jaja ve alanzinho nun yerine çok disiplinli,90 dakika koşan,isabetli pas yüzdesi oldukça yüksek,golcülere final pasları atabilen,serbest vuruşları etkili,defansa da yardımı ihmal etmeyen oyuncular almalıyız.özellikle colman ve jaja vazgeçilmez olmadıklarını bu sayede anlasınlar.

banner441

banner494