İşte futbolda haftanın programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:SÜPER LİG15 Mayıs Cumartesi:19.00 Denizlispor-Gaziantepspor (Denizli Atatürk)19.00 Sivasspor-Ankaragücü (Sivas 4 Eylül)19.00 Diyarbakırspor-Eskişehirspor (Di

Spor 14.05.2010, 14:26
İşte futbolda haftanın programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

SÜPER LİG

15 Mayıs Cumartesi:

19.00 Denizlispor-Gaziantepspor (Denizli Atatürk)

19.00 Sivasspor-Ankaragücü (Sivas 4 Eylül)

19.00 Diyarbakırspor-Eskişehirspor (Diyarbakır Atatürk - Seyircisiz)

19.00 Antalyaspor-Kayserispor (Antalya Atatürk)

16 Mayıs Pazar:

18.00 Manisaspor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Atatürk)

20.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

-TFF 2. LİG-

Yükselme Grubu

--------------

15 Mayıs Cumartesi:

14.00 Akhisar Belediyesi Gençlikspor-İskenderun Demirçelikspor (Akhisar Belediye)

16 Mayıs Pazar:

15.30 Tokatspor-Türk Telekomspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.30 Çorumspor-Göztepe (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)

15.30 Etimesgut Şekerspor-Güngören Belediyespor (Ankara OSTİM)

1. Klasman Grubu

----------------

16 Mayıs Pazar:

15.30 Sakaryaspor-Yalovaspor (Sakarya Atatürk)

15.30 Bozüyükspor-Zeytinburnuspor (Bozüyük İlçe)

15.30 Körfez Belediyespor -Pendikspor (İzmit Alparslan Türkeş)

15.30 Beykoz 1908-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Beykoz)

2. Klasman Grubu

----------------

16 Mayıs Pazar:

15.30 Konya Şekerspor-Alanyaspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)

15.30 Fethiyespor-Eyüpspor (Fethiye İlçe)

15.30 Turgutluspor-Tepecikspor (Turgutlu 7 Eylül)

15.30 İstanbulspor-Sarıyer (Bahçelievler İl Özel İdare)

3. Klasman Grubu

----------------

15 Mayıs Cumartesi:

15.30 BUGSAŞ Spor-Kırşehirspor (Ankara OSTİM)

16 Mayıs Pazar:

15.30 Ofspor-Çankırı Belediyespor (Of İlçe)

15.30 Pursaklarspor-Karsspor (Bağlum Belediye)

4. Klasman Grubu

----------------

16 Mayıs Pazar:

15.30 Malatyaspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Malatya İnönü)

15.30 Mardinspor-Adıyamanspor (Mardin 21 Kasım)

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Elazığspor (Burhanettin Kocamaz)

15.30 Adana Demirspor-Belediye Vanspor (Adana 5 Ocak)



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@