Hoca istedi yönetim istifa etti

Amatör küme takımlarından Gençlerbirliği'nin antrenörü Halil Melek, kendisini kısa mesajla istifaya çağıran yönetime, "Ben yoruldum ama siz daha yorgunsunuz. Görevi siz bırakın" dedi. Bunun üzerine Başkan ve yönetim kurulu istifa etti.Trabzon'un köklü ama

Hoca istedi yönetim istifa etti

Amatör küme takımlarından Gençlerbirliği'nin antrenörü Halil Melek, kendisini kısa mesajla istifaya çağıran yönetime, "Ben yoruldum ama siz daha yorgunsunuz. Görevi siz bırakın" dedi. Bunun üzerine Başkan ve yönetim kurulu istifa etti.

Trabzon'un köklü amatör kulüplerinden Gençlerbirliği'nde ilginç bir istifa yaşandı. Genelde yönetim kurullarının teknik direktörlerin istifasını istediği futbol dünyasında belki de bir ilk yaşandı ve Gençlerbirliği antrenörü Halil Melek, yönetimi istifaya çağırdı. İddiaya göre olay şöyle gelişti: Sezon başında eski yönetimden görevi devralan Başkan Rızvan Olgun ve yönetim kurulu üyeleri, antrenör Halil Melek ile yola devam etme kararı aldı. Ancak üst üste alınan başarısız sonuçların ardından toplanan yönetim kurulu, Halil Melek'i görevden almayı kararlaştırdı. 23 yıldır kulüpte faal olarak çalışan Halil Melek'e bu kararı iletmekte zorlanan yönetim kurulu adına Başkan Rızvan Olgun, antrenörüne, "Hocam artık siz yoruldunuz. Görevinizi bırakmanızı istiyoruz" şeklinde bir mesaj attı.

Bu mesajı gören ve büyük şok yaşayan Melek ise, uzun yıllar boyunca hizmet ettiği kulüpten böyle ayrılmaması gerektiğini düşündü ve kendisine mesaj yollayan Başkan Rızvan Olgun'u arayarak, "Bir karar alınacaksa bu mesajla olmamalıydı. Oturup konuşmamız gerekiyordu. Ben yoruldum ama siz daha yorgunsunuz her halde. Görevi sizler bırakın" diyerek eleştiride bulundu. Bu beklenmedik tepki üzerine de Başkan Olgun ile yönetim kurulu, Arafilboyu Mahallesi'nin takımı olan Gençlerbirliği'ne gönül verenlerin tepkisini çekmemek adına istifa etti. Önümüzdeki günlerde yeniden olağan bir genel kurul yapmaya hazırlanan Gençlerbirliği'nde, görevinden istifa eden başkan Rızvan Olgun açıklama yapmak istemediğini söyledi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
TANZER
TANZER - 9 yıl Önce

Trabzon amatöründe yıllardır futbol oynamış biri olarak sayın hocamız HALİL MELEK i çok iyi tanırım, gençlere önem veren, her şartta kulübünü ayakta tutmaya çalışan sahaya süren trabzonun sayılı hocalarından biridir, türk futboluna ve Trabzon futboluna sayısız futbolcu yetiştirmiş, kulübüne icabında başkan olmuş yönetici hatta malzemeci bile olmuş ender hocalarımızdan biridir. Eğer böyle bir kararı almış ve yönetime bildirmişse yönetimde bu doğrultuda istifa etmişse demekli sayın hocamızın bir bildiği vardır, bildim bileli gençlerbirliği spor kulübünden başka takım çalışmamıştır, yani HALİL MELEK = GENÇLERBİRLİĞİ, en zor şartlarda bile yağmur çamur kar demeden kendini Trabzon amatörüne adamış bir hocamız yine bu zorlukların üstesinden gelmesini bilecektir. SAYIN hocam YOLUN AÇIK OLSUN ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN. BAŞARILAR HOCAM. İLKLERİN ADAMI HALİL MELEK yeni yönetiminle inşalah başarılı olursun tam bir istikrar abidesidir kendisi. HOCAM O KADAR DA İSTEMİŞTİM SENİN ÇALIŞTIRDIĞIN TAKIMA HİZMET ETMEYİ AMA OLMADI. .

kuzey yıldızı
kuzey yıldızı - 9 yıl Önce

doğru demiş teknik direktör...

sametkadirli
sametkadirli - 9 yıl Önce

tam trabzonlu işte :))))

ölürümts
ölürümts - 9 yıl Önce

ben de zamanında gençlerbirliğinde oynamıştım.ortaokuldaydım,lise 2'ye kadar.halil hoca sever,söver ama adamdır.hey gidi günler.ankaradan selamlar

SIRADAKİ HABER

banner441