Hiddink'ten Engin Baytar'a uyarı

Eskişehirspor maçının son anlarında oyundan çıkarken küfürler savurarak kulübeye gelen Engin Baytar'ın bu davranışı A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink'in de dikkatini çekti.Hollandalı teknik adamın yardımcıları aracılığı ile oyuncuya gönderdiği m

Spor 23.11.2010, 11:11
Hiddink'ten Engin Baytar'a uyarı

Eskişehirspor maçının son anlarında oyundan çıkarken küfürler savurarak kulübeye gelen Engin Baytar'ın bu davranışı A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink'in de dikkatini çekti.

Hollandalı teknik adamın yardımcıları aracılığı ile oyuncuya gönderdiği mesajda, "Bu davranışları devam ederse milli takımı unutsun" dediği öğrenildi.
 

A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'e oyundan alındığında tepki veren milli oyuncu Engin Baytar'ı uyardı.

Trabzonspor-Eskişehirspor maçını televizyondan izleyen Hiddink, Engin'in davranışına sinirlenirken, yardımcıları aracılığı ile oyuncuya uyarı gönderdi. Hiddink'in, "Teknik direktörüne karşı böyle bir davranış sergileyen hiç bir oyuncuyu milli takıma çağırmam, etrafındakilere karşı bu tutumu ve davranışları devam etmemeli. Kendisini toparlasın, bu tür davranışları milli oyuncuların sergilemesini istemiyorum. Oyuncuların sahada yaptıkları kadar, davranışları da benim için çok önemli" dediği öğrenildi.
 

Öte yandan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, oyuncu ile özel bir görüşme yapacak. Engin Baytar'ı sürekli uyarması ile bilinen deneyimli teknik adamın bu kez sert bir dille oyuncuyu ikaz edeceği öğrenildi. Yönetim Kurulu ise oyuncuya ceza verilip verilmeyeceği konusunda ise kararı Güneş'e bıraktı.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (27)
hasan kologlu 9 yıl önce
cok yazik biz kimlere bel baglamisiz.engin kendine gel yada cek git.kologlu
REEL TRABZONLU 9 yıl önce
Gömecen onu kulübeye gelecek aklı başına,sezon sonuda gönderecen,kimsin yaaa,hiç kimse vazgeçilmez değildir akıllı ol akıllı
EFSANE SUNUCU 9 yıl önce
hidding bile uyarıyorsa anlayın ki durum çok ciddi.derhal engin kamoyu önünde herkesten özür dileyip olayı kapatmalı ve bir daha bu tür hareketleri yapmamalı.anlaşılıyor ki şenol güneş sayesinde çoktığı milli takım merdiveninden tepetaklak aşağı yuvarlanacak hem kendine hem bize yazık edecek.
VONA 9 yıl önce
Lütfen Engin adam ol herşey iyi giderken, bir kez daha sen çıkma ortaya. ne kadar çok seviyoruz herşey iyi giderken huzursuzluk yaratmayı. yöneticisi, futbolcusu böyle yaparsa daha sıra İstanbul basınına gelmedi. lütfen lütfen lütfen
kuzey yıldızı 9 yıl önce
hidding iyi yapmış....kulağını çekmesi lazım enginin...hiç bir oyuncu kulübünden büyük değildir,engin hiç değildir..bu taraftar ona sahip çıkıyorsa enginde gereğini yapmalı..aksi takdirde taraftarda engini dışlar....
karsiyanlal 9 yıl önce
sporcu zeki çevik ve aynı ZAMANDA AHLAKLI olandır. çekirdekci taraftarın sayesinde psiko diye diye başımıza çıkan engin beyefendi, yönetim bir ağız okuma uzmanı ile ağzından çıkan her küfürlü kelime için sana ceza keser... yerine oynaycak çok ahlaklı sporcu var ts de ...
Altındereli 9 yıl önce
Antröner dediğin böyle olmalı futbolcularının her hareketini takip etmeli sayın hoca sen kusuruna bak ma bizim deli enginin nede olsa laz dır idare et onu şenol hoca nasıl idare ediyorsa.
karaoğlu 9 yıl önce
böle futbolcunun ne işi var milli takımda ve zman göstereck herşyi bu adam ne ts ne de milli takımda tutanbilecek..bizde iyi giden bir ts sorun çıkmasın istiyoruz ama bu olay geçiştirileck olay değildir..halen daha bazı iyi niyetli arkadaşlar enginin hocaya değilde duruma hakeme isyan ettiğini sölüyor komik oluyorlar yahu adamın nere bakarak ne şekilde hangi kelimelrle küfür ettiği apaçık ortada biz anlayamdık hıddınkte anlayamadımı..yahu bu olay bir ts taraftarı olark çok zoruma gitmiştir.üstelik babacan die tabir edilen şenol güneşe karşı bu yapılmaz sanki bana yaptı bu hareketi okadar zoruma gitti..sen kimsin be adam milli takımda 1 maç oynamlyla papaz mı oldun hemen takımda nesin kimsin bir dur bakalım psikopat yakıştırması mı seni bu havalra soktu nedir zorun...senin gibi futbolcuya ihtiyacmız yok bizim hırsını kazanma azmini sahya yansıtan futbolcuya ihtiyacımz var hocasına arkdaşaına yansıtan değil engin efendi..zanntemeki böle hareketlerle tarafrın gözbebği olurum aksine bneim için hiçbir önemin yoktur...ve burdan yine tarafr gruplarına seslnmk istyrum lütfen lütfen diyorum bu adama psikopat die trübünlere çağırmayın bakın döndü bize zarar verdi..hiçbir futbolcuya gereğinden fazlada değer vermeyin onlara verdğğinz değerin yarısınıda şenol güneşe verin yarısını bu takım onun eseridir bu böle bilinsin...1 maçta şenol güneş adını zikrdin o trübünlrde yahu 1 maç..sanki üvey evlat ziya doğana adama gibi adam ziya doğan derken trübünler inlerdi ersuna öle neden şenol güneşe bir tezahurat yapmıyorsunz neden neden onunu nyanında oldunu ona her maç belli etmiyoruz neden..???
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@