Güneş neden davet edilmedi?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde spor camiasının önde gelenleriyle, 'Demokratik açılım'a destek istemek için bir araya geldiToplantıya davet edilen teknik direktör Şenol Güneş de, aracıyla birlikte Dolm

Spor 05.06.2010, 20:28
Güneş neden davet edilmedi?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde spor camiasının önde gelenleriyle, 'Demokratik açılım'a destek istemek için bir araya geldi

Toplantıya davet edilen teknik direktör Şenol Güneş de, aracıyla birlikte Dolmabahçe'ye gitti. Ancak güvenlik güçlerinin, 'Sizin adınız listede yok' uyarısıyla bir anda şaşkına dönen teknik direktör Güneş, sinirli adımlarla toplantı yerini terk etti. Daha sonra olayı öğrenen Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak ve Eski Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Güneş'i telefonlara aradı. Ancak Güneş, yine de toplantıya katılmadı.

Türk Milli Takımı'na 2002 yılında Dünya 3.'lüğü başarısını getiren teknik direktör Şenol Güneş'e yapılan davranış Bordo - mavili camiadan da büyük tepki gördü.

 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
ölürümts 11 yıl önce
hadi bunu da yorumlayın bakalım,GÖZLERİ KAPALILAR
Taşkent 11 yıl önce
O kendine yakın olanları ve alehte olmıyackları seçmiş Şenol hoca bir Türk takımnı çalıştıran Türk antrönördür AKP de onu ilgilendırmez..Öncelile bir Trabzonludur..
melihkuzey 11 yıl önce
şenol güneş'e yapılan böyle bir terbiyesizlik kabul edilemez bir durumdur. şenol güneş ülkemizin en büyük ve en saygın futbol adamıdır. kendisinden hemen özür dilenmelidir.
alk 11 yıl önce
Hükümetin trabzonluya, trabzon a bakışı bu.
salihof 11 yıl önce
neden davet edilmediğinimi soruyosunuz.şenol güneş önce fenerbahçeden kupayı lacak.sonra şampiyonluğu alıp bursaya verecek ve sayın fenerbahçeli başbakan şenol güneşi davet edecek.biz nasıl 14 yıl unutmadıysak 96 yı bunlar bir ömür unutmayacaklar 2010 u.
salihof 11 yıl önce
fenerbahçeden kupayı alaçaksın .şampiyonluğu alıp bursaya vereceksin sonra fenerbehçelilerin düzenlediği toplantısına çağrılacaksın.olmaz boyle bi şey.
yariyol 11 yıl önce
neisin varti fb lilerin toblantisina ben ce biraz dunmenlazimdi hocam yekunu fb liler bizim baskan tahil ota resimte guluyor anata yaziklar olsun n iye cikmadiki
EFSANE SUNUCU 11 yıl önce
benim insanım şenol hocam benim değerim şenol hocam sana yapılmış her hakareti kendime yapılmış sana yapılmış her hareketi her ne olursa olsun kendime yapılmış sayarım.bu hakarettir şenol hocamı aşağılamaktır.şiddetle kınıyorum.AYIPLIYORUM.üzülme hocam gelecek sezon herkese başarılarınla gerekli cevabı vereceksin seni kutlamaya gelenlere de sadece güleceksin.!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@