banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Faty Papy ile yollar ayrıldı!

Trabzonspor A2 takımında forma giyen Faty Papy ile yollar ayrıldı.Trabzonspor’un yabancı kontenjanı sıkıntısı yaşadığı şu günlerde Faty Papy’i bırakarak sözleşmesini fesh ettiği öğrenildi. Detaylar Birazdan...

Spor 03.01.2011, 23:17
Faty Papy ile yollar ayrıldı!

Trabzonspor A2 takımında forma giyen Faty Papy ile yollar ayrıldı.

Trabzonspor’un yabancı kontenjanı sıkıntısı yaşadığı şu günlerde Faty Papy’i bırakarak sözleşmesini fesh ettiği öğrenildi.

 

Detaylar Birazdan...


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (20)
okans 10 yıl önce
senaryo belli kahlenberg gelıyorr muthıs alternatıflı bı takım olacagız sampıyonlugu sansa bırakmayacagız ınsallah:D:D
burak_han 10 yıl önce
eli kulağında bir bomba transfer daha geliyor...
ZugasiBerepe 10 yıl önce
Trabzonsporum şampiyonlugu demek tekrardan şampiyonluklara amborgo koymak demek bunun yanında mali yapının düzelmesi ve bütçenin büyümesi demek böyle bi durumda gelen oyuncularında daha yüksek bütçeli ve kaliteli olacağı anlamına gelir artık şampiyonluk yolunda her turlu fedakarlıgı yapıyor yönetim ve zaten papy şampiyonluk yolunda gemide olmayan tayfaydı bu karar çok dogru bir karar sıra bizde HEP DESTEK TAM DESTEK...
Szymek 10 yıl önce
Transferi bitti.Kahlenberg 3 gün içinde kampa katılacak.Yarın Asbaşkan açıklama yapacak.
gudubettin 10 yıl önce
kiralansa daha iyi olurdu gibime geliyor ama hayırlısı olsun ts için de onun için de. kontejyan acmak için yapılmıs bı hareket galiba merakla bekliyoruz yeni gelecek uşağımızı..
istanoz 10 yıl önce
eğer dediğin gibi olmazsa ya da asbaşkan yerine genel sekreter ve ya başkan açıklarsa gözüme görünme. Kardeşim bildiğin bişey varsa sus onlar açıklasın, bildiğin bişey yoksa burda ahkam kesme. Bırak transferi yapanlar açıklasın, sen bil sadece bize söyleme.!
ertekin 10 yıl önce
kahlanberg kesinlikle alınmalı.böyle fırsat bidaha geçmez.
Szymek 10 yıl önce
istanoz heyecan yapma yarın açıklama yapılacak.Karadeniz Gazetesine bir bak haberin olsun bazı şeylerden bilgin olsun transfer bitti diyor gazete Faty ile yollar ayrıldı ya Kahlenberg ya da haber 61 mizin Adriano yabancı transferi gerçekleşti.Azıcık düşünürsen.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@