Fanatik nine maça davet edildi

Artvin'in Şavşat ilçesi Çukur köyünde ikamet eden ve en yaşlı Galatasaray taraftarı olarak Türkiye gündemine oturan Fatma Çolak (105) Galatasaray Ankaragücü maçını izlemek için Galatasaray Başkanı Adnan Polat tarafından Şavşat'tan İstanbul'a giderek maçı

Spor 06.11.2010, 10:25
Fanatik nine maça davet edildi

Artvin'in Şavşat ilçesi Çukur köyünde ikamet eden ve en yaşlı Galatasaray taraftarı olarak Türkiye gündemine oturan Fatma Çolak (105) Galatasaray Ankaragücü maçını izlemek için Galatasaray Başkanı Adnan Polat tarafından Şavşat'tan İstanbul'a giderek maçı izlemişti. Daha sonra Galatasaray Fenerbahçe derbi maçını da TV den izleyen Fatma nine bu defada Trabzonspor başkanı Sadri Şener tarafından Galatasaray Trabzonspor maçına davet edildi.


Bu hafta oynanacak olan Trabzonspor Galatasaray maçına Trabzonspor Başkanı Sadri Şener tarafından davet edilen Fatma nine, büyük bir centilmenlik örneği gösterecek. Sarı Kırmızı forma üzerine Borda Mavi kaşkol takacak olan Fatma nine Karadenizli olduğunu ve Trabzonspor un başarılarından da gurur duyduğunu belirtti. Fatma nine Trabzonspor benim memleketimin takımı. Benim ikinci takımımda Trabzonspor'dur. Maçın centilmenlik havası içerisinde geçeceğine inancım tamdır. Trabzonspor başkanımıza da beni maça
davet ettiği için çok teşekkür ediyorum. Galatasarayı yeni Antrenör Hagi ile ilk defa izleyeceğim. İki sevdiğim takımın mücadelesi beni çok mutlu edecek. Dostluk ve sevgi kazanacak" dedi.
Fatma ninenin Trabzonspor Galatasaray maçına davet edildiğini duyan Şavşatlı Trabzonsporlular ve Galatasaraylılar bu durumdan oldukça memnun olduklarını belirterek, Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'e teşekkür ettiler.
Öte yandan, Şavşat'ta, her iki takımın çok sayıda taraftarının da maça gitmek için hazırlık yaptığı öğrenildi.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (8)
sametkadirli 9 yıl önce
sayın şener i tebri ediyorum bu davranışından dolayı galatasaraylı yöneticiler biraz yaşlılara verilen saygıyı sevgiyi görsün hemde başka bi takımı tuttuğu ble bile
EFSANE SUNUCU 9 yıl önce
fatma nine ankaragücü maçına davet edildi ve galatasaray ankaragücüne yenilince habertürk gazetesinde spor ekinde manşet aynen şöyle idi FATMA NİNENİN SUÇU NE hakikaten bu espiriye bayağı güldüm.bu maça da davet edilmesi kadın zaten yaşlı o soğukta perişan olacak bırakın kadının yakasını birde trabzon yenilgisini kaldıramaz.
pessimist_aytach 9 yıl önce
yapma ninecim yaşlı başlısın ölüp gitceksin statta :)
kuzey yıldızı 9 yıl önce
iyi ki isminde fatma ismi geçti ti ye aldınız....yaşlı başlı kadından bile nemalanıyorsunuz,yapmayın be...
oflee 9 yıl önce
böyle ıgrenclık gormedım ben hemserım. benım memletımmıs! yuru gıt senn memeletın fln degıl trabzon.bızım ıcın en buyuk artvini KAZIM KOYUNDUR! TRABZON ONUN MEMLEKETIDIR!!! trabzonun basarılarından gurur duyuyomus.bırakın bu ayakları ya.trabzon ıkıncı takımım dıyenlerden tiksiniyorum suratlarına tüküresim geliyo.defolun gıdın mubarek sehrın adını bıle agzınıza almayın oyle zıhnıyet sahıplerıne sozum!!!
rebeka 9 yıl önce
ya ne fanatiği fanatik diyip duruyolar, kadına yaptıkları resmen eziyet,günahtır gs yada futbol umrundamı sanki ninenin, bigün ellerinde kalacak allah göstermesin.
kuşcu ibo 9 yıl önce
gelsin fakat biz onu şeref tribününde oturtalım gs gibi tahtaların üstünde değil hem o gs ya uğur veriyor!!!!!
casa 9 yıl önce
Başkana sormalı,acaba Trabzon taraftarı olan yaşlı bayanlardan fanatik olmayan var mı? Bence yok..! Ayrıca GS biz TS'a yıllardır duygu sömürüsü yapmış hatta şampiyonlukda başka takımlarla yarışdığımızda bile duygu sömürüsüyle bizi burda yendi,hassasiyetimiz yenmekden gayri olmamalıdır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@