banner536

banner526

banner533

Erman Toroğlu Trabzonlu gazetecilere sahip çıktı Belözoğlu'nu yerden yere vurdu

Erman Toroğlu, Trabzonlu gazetecilere saldıran Emre Belözoğlu ve Başakşehirli futbolcuları topa tuttu.

Spor 23.04.2017, 08:36 23.04.2017, 13:39
Erman Toroğlu Trabzonlu gazetecilere sahip çıktı Belözoğlu'nu yerden yere vurdu

Rize'de Çaykur Rizespor ile 3-3 berabere kalan Medipol Başakşehirli futbolcular maç sonunda görüntü alan A Spor muhabiri Selman Kutlu ve kameraman Ahmet Çağlar Yıldırım'a saldırması büyük tepki çekmişti. Emre Belözğlu ve takım arkadaşlarına sert bir eleştiri de Erman Toroğlu'ndan geldi.


Katıldığı programda konu hakkında konuşan Toroğlu, "Muhabire saldıranlara federasyon ceza vermeli. Yazıklar olsun Volkan Babacan'a. Ona yazdıklarımı geri alıyorum. Emre Belözoğlu zaten başartist. O hep var böyle olaylarda. Ben Başakşehir'in en büyük taraftarıydım bu akşam istifa ettim. Beşiktaş medya yöneticisini kovduğunda ayakta alkışladım. Bu işleri sulandırmayacaksınız, uzatmayacaksınız. Ahlaksızlığa sahip çıkmayacaksınız. Muhabire saldıranlar ahlaksız ve terbiyesizdir." dedi. 

 

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
TS1461 3 yıl önce
Efendinin dokunulmazligi var,sinir krizleri gecirmis.....Futboldan coktaaaaan MEN edilecekti.
Deniz 3 yıl önce
Ahlaksız terbiyesizler federasyon neyi yaptık buna ceza versin a
Cizyo 3 yıl önce
Bu emrenın futbolcu lisansını iptal edeceksin
Maccali 3 yıl önce
T.C. Cumhurbaşkanını oldurmeniz için Chp ye oy vermiş birisi olarak 80 milyonu oldurmelisiniz. Boş laf yapmış
h.bütün 3 yıl önce
bakalım şimdi federasyon ne yapacak bu futbol teröristlerine,yoksa masum başkanlari şikeyi aklamada gösterdiği çabayı sarfedip bir özürle bitirecrkmi işi.
Ali alioğlu kongo cumhuriyetinde ABD elçilikte calisiyor 3 yıl önce
Futbolun güzelliğini bu tür denizlerin yüzünden nefretle kınıyorum ben şunu söyliyorum bu tür yaratıkları hemen hiç zaman geçirmeden spor dediğimiz stresten kurtulmak gibi bir güzel toplumdan derhal ama çok acilen bu pislikleri bertaraf edilmesini talep ediyorum ben bir futbol hastasiyim ve trabzonsporlu olarak ve türk futbol severi olarak rica ediyorum haki futbolcu ve taraftar olursa olsun isterse kendi oğlumda olsun bunu en kalbi duygularımla söylüyorum hiç farketmez sporu futbolcusuyla ve özellikle taraftarıyla arkadaş ve kardeş gibi seyredelim taff lütfen acilen bunu önemsememişti istirham ediyorum yapmazsanız sizde desteklemiş olursunuz bu kelime benim şahsi görüşümdür saygılar sunarım
Cızyo 3 yıl önce
Bunlar futbolcumu yoksa ne

Gelişmelerden Haberdar Olun

@