Dün gece Trabzon

Süper Lig'in 11.hafta karşılaşmasında Trabzonspor'un Galatasaray'ı 2-0 ile geçerek 65 hafta sonunda liderliğe oturması Trabzon'da çokşu ile kutlandı.Karşılaşma sonunda Trabzon cadde ve sokakları karnaval alanına dönerken şehrin muhtelif yerlerinden Atatür

Dün gece Trabzon

Süper Lig'in 11.hafta karşılaşmasında Trabzonspor'un Galatasaray'ı 2-0 ile geçerek 65 hafta sonunda liderliğe oturması Trabzon'da çokşu ile kutlandı.

Karşılaşma sonunda Trabzon cadde ve sokakları karnaval alanına dönerken şehrin muhtelif yerlerinden Atatürk Alanı'na toplanan taraftarlar çılgınca eğlendi.

haber61.net ziyaretçisi biri tarafından amatör kamera ile çekilen bu görüntüleri sizlerle paylaşmak istedik.
İşte dün gece Atatürk alanı: 

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 13:12
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
demirogligokhants
demirogligokhants - 9 yıl Önce

dun bende ordaydım bızım arabada sallandı camın koruyuculugu kırıldı ama feda olsun o galıbıyette arabayı cope bıle atabılırdım o derce mutluydum ve hala daha mutluyum

karaoğlu
karaoğlu - 9 yıl Önce

şampiyonluk yakışır bu büyük taraftara..stata gelip koyun gibi oturan elinde çekirdek çuvalınlan gelip kendini sinema salonunda zannden koyun taraftrlar hariççç....allah utandırmasın bizleri..şampiyonluk sevinci yaşamyı nasip eylesin eyyyy trabzonspor taraftarııı...

akiseli
akiseli - 9 yıl Önce

el deliye hasret

biz akıllıya

ya birine zarar gelse... eğer birinin kılına zarar gelecekse asla istemiyorum o şampiyonluğu kupayı zaferleri...

Sadece siz yoksunuz sevinen.. çocuklarında hakkı...ailelerinde hakkı...

EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

bu taraftara her türlü sevinme hakkı yakışır yeterki ucunda ölüm olmasın her zaman bu mutluluğu yaşayamadığımıza göre isteyen istediği gibi kutlasın.bu günleri biz çok özledik.

kuşcu ibo
kuşcu ibo - 9 yıl Önce

inşallah sezon sonu da şampiyon oluruzda bundan daha çok eğlencelerle şampiyonluğu kutlarız...

kuzey yıldızı
kuzey yıldızı - 9 yıl Önce

çok güzel ve eğlenceli bir tabloydu...erken kadın çoluk çocuk herkes oradaydı..sanki herkes şampiyonluğun geleceğinin haberini mi almıştı..

tonyalı mustafa
tonyalı mustafa - 9 yıl Önce

benim tanıdığım şener, alabiliriz diyorsa anlaşma tamamdır. anlaşma yoksa umarım ki bastırıp alırlar. katkıları olur. ama yetmez. emenike gibi bir golcü lazım bize. o zaman şampiyonluk değil de başka şeyler konuşulur.

SIRADAKİ HABER