banner560

Burak Yılmaz’a dün hırsız diyenler bugün kral diyor!

Futbol nelere kadir…

Spor 11.03.2019, 15:11
Burak Yılmaz’a dün hırsız diyenler bugün kral diyor!

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig’in ilk yarısında Trabzonspor’da olan ve sezon başından itibaren ayrılabilmek için elinden geleni yapan Burak Yılmaz devre arasında “asla gitmem” dediği Beşiktaş’ın yolunu tutmuştu.

HIRSIZ DİYORLARDI…
Trabzonspor’dayken sezon başında Beşiktaş’la gizli görüşmeler yaptığı sırada taraftarların tepkisi nedeniyle Fikret Orman ve yönetiminin vazgeçtiği Burak Yılmaz muradına devre arasında ererken siyah beyazlı taraftarların yaşadığı değişim büyük dikkat çekti.

Beşiktaşlı taraftarların hatta içinde ünlü isimlerin yer aldığı önemli bir kitle Burak Yılmaz’ın transferine karşı çıkarken “Hırsız” diyerek protesto etmişti. Beşiktaşla çıktığı ilk maçlarda da tribünlerin hırsız diye inlediği Burak Yılmaz bugünlerde kral ilan edildi.

FUTBOLUN DÜNÜ YOK…
Beşiktaşlı taraftarların etmediği hakaret kalmayan Burak Yılmaz, dün akşam Konyaspor’a attığı gol sonrasında sosyal medyada sevgi seline uğradı.

Siyah beyazlılarla çıktığı 7 gol 1 asist yapan Burak göklere çıkarılırken futbolda “dün” kavramının bir önemi kalmadığı bir kez daha ortaya koyuldu
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
berk 3 yıl önce
şu bir gerçek ki roda burak'ın çeyreğinin çeyreği kadar yetenekli değil.
Hao 3 yıl önce
Sanki biz iki yüzlü değiliz
Takım ve oyuncu iyi oynadımı oooo
Ama düşüş oldu mu yuuuuu
DuRsUnTeMeL 3 yıl önce
Burak yılmaz hakkında sadece bjk taraftarı değil esas olan İstanbul’un faşist taraflı spor medyası yazılı görsel burak yılmaz trabzon da oynarken Burak Yılmaz’ı işe yaramıyan sıradan bir futbolcu gibi gösteren istanbul takımlarının uşaklığını yapan ekranlardaki fanatik onursuz faşist takım taraftarlarıdır şimdi Burak Yılmaz’ı kral yapmaları da doğaldır sadece bu dönem değil her dönemde trabzonspor düşmanları işbaşındadır.
DuRsUnTeMeL 3 yıl önce
Ben şunu anlıyorum demekki Trabzonspor büyük camia büyük takım Burak yılmaz Trabzonspor’da oynarken ekranlarda Burak Yılmaz’ı eleştirenler şimdi göklere çıkartıyor aynı ekranlarda mesela bir trabzon düşmanlığı daha hatırlatayım Aykut Kocaman haysiyetsiz onursuz kişilik 12. haftada oynanmış bir maç bir penaltı verilmiş haklı veya haksız bunu her maç sonrası dile getirmenin şans ne faydası var? Ben de şöyle düşünüyorum herhalde Aykut Kocaman’a günün birinde Trabzonlu biri bir şey yapmıştır.
yasar 3 yıl önce
karakter yoksunu , bizde burnu bir karış havadaydı.
MerNoire28 3 yıl önce
Herşey olabilirsin ama adam olmak başka birşey

Gelişmelerden Haberdar Olun

@