Bülent Uygun'dan Trabzonspor yöneticisine ağır sözler!

Bülent Uygun haddini aştı.

Bülent Uygun'dan Trabzonspor yöneticisine ağır sözler!

Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın'ın Gaziantepspor teknik direktörü Bülent Uygun'un sözlerini ti'ye alarak sosyal medyadan yazdığı "'5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz.' 6 yedi." ifadelerine Uygun cevap verdi.

Şike sürecinde yaptıklarıyla hafızalara kazanan Bülent Uygun, Nevzat Aydın'a "karamürsel sepeti" şeklinde hitap ederek haddini aşarken ayrıca Trabzonspor yönetiminin de Aydın'ı sevmediğini öne sürdü.

Uygun, Radyospor'a yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Tweeti olan tweet atıyor, olmayan trip atıyor. Nevzat Aydın benim bildiğim kadarıyla karamürsel sepetinin sahiplerinden, işin içine reyting girdiği zaman bu tarz işleri yapar. Akıllı olan, zeki insanlar dediğim şeyleri anlar. Bazılarının anlamamış olması normal.

Siz İstanbul takımıysanız 100-200 milyon TL'lik takım kuruyorsanız Türk halkını üzmeye hakkınız yok. Biz Sivasspor ile Şampiyonlar Ligi'ne gittiğimizde dostça öğrencilerle konferans gerçekleştirdik. Arkadaşlarımızın birisi soru sordu. "Hocam Şampiyonlar Ligi'ne gitmeyin fark yersiniz" dedi. Ben de '5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz. Siz bizi desteklemez misiniz?" dedim. Daha sonra bütün öğrenciler alkışladı. Kinayedeki espriyi anlayacak zekası olmadığı için karamürsel sepetinin bunları söylemesi normal.

Kendisi zaten benim muhattabım değil. Onun derdi şöhret olmak, kendi yönetimi bile sevmiyor onu ben onu sevsem ne olur sevmemsem ne olur. Bu konuda sallayan arkadaşlarımızda bir şeyleri başarsınlar görelim. Barcelona ve Real Madrid'e 5 atsınlar alkışlayalım. Nevzat Aydın'ı tanımam, tanımak da istemem, gerekli bir adam olsa tanırdım. Tanınacak bir tarafı da yok zaten karamürsel sepetinin, karamürsel sepeti herkes yoluna" (Ajansspor)

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2017, 14:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
kaptan
kaptan - 3 yıl Önce

karamürsel sepeti ol, temizlikçi ol, amale ol, alınteriyle ekmeğini kazandığın herşey ol ama "şike" ci gibi onursuz bir ünvan sahibi olma.

1461
1461 - 3 yıl Önce

şikeci bülo

numan
numan - 3 yıl Önce

sende cimnastik lastik topusun, hem şikeci hem hırsız, aynı zamanda da arsızsın...

ayhan
ayhan - 3 yıl Önce

Nevzat Aydın iyi sokmuş lafı sana şikeci Uygun. Belli çok zoruna gitmiş. Sana çok hakaret yakışır ama ya neyse. Senin seviyene inmeyeceğim.

mecnun
mecnun - 3 yıl Önce

kimsim sen kodoş?

Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Bu Trabzon ne büyük takımmış birkez daha anladım herkesin kuyruk acısı var,şerefsiz bilo sen hala daha şikeci aziz sana kemik atacak diye bekle,adam olsan Eskişehir'de yaptıklarını anlatır Türkiyede şike pisliğinin yaşanmaması için Öncü olursun.Ama nerde utanmadan çıkıp birde konuşuyorsun emek hırsızı.

Mah 61
Mah 61 - 3 yıl Önce

En azında şike ile tanınmıyor Karamürsel sepeti kimseye birşey kaybettirmez nevzat aydının şöhreti uluslararası senin adını kullanarak kirleteceğini hiç zannetmiyorum yazık kendi seyircisi bile şikeci diye bağırıyor ama utanmadan sıkılmadan demeç veriyor yavuz hırsız misali ne hale geldik nevzat Aydın bizim yöneticimiz kendi aramızda trabzonspor için kavga ederiz ama dışarda bir elmanın iki yarısı yız biz trabzonspor lu yuz okadar

Şikeciler düşmanı
Şikeciler düşmanı - 3 yıl Önce

Şikesevici soysuzlar


SIRADAKİ HABER

banner513