banner491

Brozek kardeşlerin ilginç transferi

 Wisla Krakow ile forvet olan Pawel için yapılan pazarlık sırasında Trabzonlu yöneticilerin yanına gelen sol bek Piotr, “Kardeşimden ayrılamam beni de alın” deyince görüşmelerin yönü değişti! Teknik direktör Şenol Güneş’in isteği doğrultusunda golcü arama

Brozek kardeşlerin ilginç transferi

 Wisla Krakow ile forvet olan Pawel için yapılan pazarlık sırasında Trabzonlu yöneticilerin yanına gelen sol bek Piotr, “Kardeşimden ayrılamam beni de alın” deyince görüşmelerin yönü değişti!

 Teknik direktör Şenol Güneş’in isteği doğrultusunda golcü aramaya başlayan Bordo-Mavili yöneticiler sezon başında da uzun bir araştırmanın ardından istedikleri Pawel Brozek için Wisla Krakow takımını kapısını çaldı. Yapılan pazarlıklar sırasında Pawel ile aynı takımda oynayan ve sol bek olan ikizi Piotr masaya gelip Trabzonsporlu yöneticilere, “Kardeşimden ayrılamamam beni de alın” dedi. Araya giren Pawel de, “İkizim olmadan bir yere gitmem” deyince görüşmelerin yönü değişti.

 Bu görüşme üzerine eli kolu bağlanan 2 kulübün yöneticileri 2 futbolcunun aynı anda transferi için görüşme yapmaya başladılar ve 2 futbolcu da alındı. Trabzon benzer bir olayı bundan 13 yıl önce Şota ve Arçil’in transferi sırasında da yaşamıştı. O dönemde de başkan olan Sadri Şener Şota’yı almak isteyince benzer bir tepkiyle karşılaşmıştı. Bunun üzerine uzmanlara danışan Şener, “Tek yumurta ikizler ayrıldıklarında büyük sorunlar yaşayabilir. Şota’yı tek başına alırsanız strese girebilir ve verimli olamayabilir” denilmesi üzerine Arçil’i de almak zorunda kalmıştı.

Haber: H.Ayyıldız


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ziyaorhan
ziyaorhan - 9 yıl Önce

mayıs sonunda kaliteli kadromuzla lider şenol güneş ile şampiyonluğa ulaşıp tüm dünyaya kalitemizi göstericez inşallah az kaldı 17 maç

Szymek
Szymek - 9 yıl Önce

İkiside faydalı olacaktır.Mevkilerinde ki oyuncular yetersiz sol bek ve santraf yoktu takımda şimdi oldu.Umut'un gol vuruşundaki noksanlıklarda Pawel ile beraber yola girerler ve takıma etki yaparlar.2 li santraf oynadığındada anlaşırlar öyle umuyorum.

EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

takım artık alternatifli oldu ve seyir zevkimiz dahada zeginleşti.ikinci yarıyı hararetle bekliyorum.

ahmetansu
ahmetansu - 9 yıl Önce

benim hatırladıgım sadri başkan arçili alıcaktı shota sonrada cıkmıstı. arcıl sakatlanınca shota yıldız gıbı parlamıstı. pawel sakatlanmaz ama inşallah piotr daha cok parlar. şahsi görüşüm sol back e forvetten biraz daha fazla ihtiyac duymamız.

irfanım
irfanım - 9 yıl Önce

haklısın bende arçilin alınacağını sakatlanınca daha doğrusu motor kazası geçirince şotayla beraber alındı diye biliyordum

SIRADAKİ HABER

banner441