Bilet satışlarına kötü hava engeli

İBB maçının biletleri için son günlerde  çeşitli sayılar yazılıp çizilirken İstanbul’daki kötü hava koşulları Trabzonspor’un rekoru kırmasının önündeki en büyük engel gibi gözüküyor. Bordo mavili taraftarlar biletlere yoğun ilgi gösterirken İstanbul’da dü

Bilet satışlarına kötü hava engeli

İBB maçının biletleri için son günlerde  çeşitli sayılar yazılıp çizilirken İstanbul’daki kötü hava koşulları Trabzonspor’un rekoru kırmasının önündeki en büyük engel gibi gözüküyor.

 

Bordo mavili taraftarlar biletlere yoğun ilgi gösterirken İstanbul’da dündün itibaren hüküm süren kötü hava koşulları nedeniyle bugünkü bilet satışlarında büyük oranda düşüş gözlendi.

 

Trabzonspor taraftarlarına ayrılan bölümdeki biletlerin ne kadarının satıldığı hakkında resmi bir açıklama  yapılmazken, yarı resmi kaynaklardan  edinilen bilgilere göre şuana kadar 41 bin 425 bilet satıldığı öğrenildi.

 

Atatürk Olimpiyat stadında Trabzonspor taraftarlarına ayrılan Doğu tribün biletleri tamamen tükenirken ,Batı tribünü ve Güney tribünün bilet satışları ise  sürüyor.

 

Öte yandan İstanbul’da bulunan Trabzonlu işadamları maç günü kiraladıkları otobüslerle Trabzonspor taraftarlarının stadyuma gitmelerine yardımcı olacak.

 

Ayrıca bordo mavili kulübün yönetimi Trabzon’dan maça gitmek isteyen taraftarlar için 3 ayrı merkezden İstanbul’a otobüs kaldıracak.

 

 

 

Karşılaşmanın oynanacağı 75.145 seyirci kapasiteli Atatürk Olimpiyat stadında ,Trabzonspor taraftarına ayrılan toplam bilet sayısı şimdilik 54.233 adet.

 

Diğer trübünlerinde  Trabzonspor taraftarlarına  açılması için şu an eldeki biletlerin tükenmesi  gerekiyor.

 

 

 Bu sayının yönlere göre dağılımı aşağıdaki gibidir.

 

 

- Doğu Tribinü 25.522 kişi

- Batı Tribinü 25.522 kişi

- Kuzey Tribinü 11.262 kişi (Kale Arkası)

- Güney Tribinü 11.215 kişi (Kale Arkası) Batı Tribünlerinde toplam 669 adet basın mensupları için, 335 Protokol için yer bulunmaktadır.

 

 

Kale arkası Kuzey Tribününe ise  devam eden metro inşaatı nedeniyle seyirci alınmayacak.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ofluyasin
ofluyasin - 9 yıl Önce

arkadaş dün akşam ligtv de santraya doğru da söyledi spiker şu anda 50 000 bilet satılmış diye bir ifade kullandı bu konuda ne rakam verecek kimse yok mu?

kerem yılmaz
kerem yılmaz - 9 yıl Önce

Dünden beri birçok rakam dolaştı 50 bin diyen oldu 40 bin diyen bugün yerel bi gazetede 25 bin diye okudum anlaşılan bu iş pazar günü netleşecek bilet satışları konusunda sağlıklı bi rakam yok maç günü hava çok rüzgarlı olacakmış inş takımımızın oyununu bozacak kadar rüzgar olmaz ayrıca serkan ın durumu belirsiz eğer oynamazsa kesinlikle mustafa yumlu oynamamalı barış ataş serkanın yerini en iyi dolduracak oyuncudur yok girayı sağa mustafayı egemenin yanına o iş olmaz iyice ağır defans olur ibrahim akın var iskender var onları zor durdururuz ozaman

elaaugelilaz
elaaugelilaz - 9 yıl Önce

Vay arkadas ya bizim bu millet ne kadar rahatina düsgün oldu ne varmis yani hava kötü olacaksa kimseye bir sey olmaz korkmayin ben daha AVUSTURYADAN kalkip maca geliyorum ya deger benim trabzonuma hersey aga...

istanoz
istanoz - 9 yıl Önce

Soğuk diye bu maça gitmeyen olmaz olsun arkadaş. valla tutmasın trabzonsporu ben istemiyorum. Şarkıcı Doğuş'un bir röportajı var, soğuk için maça gelmeyenlere onu dinlemelerini tavsiye ederim. ''Doğuş Babadan oğula'' yazarlarsa youtube'a filan izleyebilirler. Ayrıca giray kart cezalısı değil mi bu maçta?

istanoz
istanoz - 9 yıl Önce

soğuk hava yüzünden gelmeyenler lütfen izleyin. Olimpiyat stadında olanlar size böyle diyecek;

http://www.swfcabin.com/swf-files/1287955941.swf

kerem yılmaz
kerem yılmaz - 9 yıl Önce

Yayıncı kuruluş Buca maçında kart gören giray ı haftaya cezalı diye gösterdi ama ben tüm maçları tek tek baktım giray kayseri maçında sarıdan kırmızı oldu sonra gs maçında kart gördü ve son buca maçında kayseri maçında zaten kırmızıya dönüştü o maçta gördüğü sarı geçersiz geriye gs ve Buca maçında gördüğü 2 kart kalıyor başka yok

osmanlee
osmanlee - 9 yıl Önce

o futbolcular o şartta oynuyorsa taraftar da şampiyonluk yolunda kar yağmur soğuk demez.tıklım tıklım olur orası.

Ahmert
Ahmert - 9 yıl Önce

bırakalım 70 bnlik rekoru şuan arkadaşlar. varsın bu sefer 55 bn olsun gelecek sene 60 bin sonra 65 bin sonra 70 bin sonra tüm stad olsun. her sene rekor kıralım. Bu sene kırarsak tüm rekoru başka rekor kalmaz. 55 bin yeter de artar bile. Sorun yok.


SIRADAKİ HABER

banner441