Beni şampiyonluk ilgilendiriyor

Trabzonspor'un orta alan oyuncusu Selçuk İnan, hafta sonunda sahalarında yapacakları Galatasaray maçını kazanarak rakipleriyle aralarındaki puan farkını artırmak istediklerini söyledi. Selçuk İnan, ligde tek yenilgilerini Manisaspor karşısında aldıklarını

Spor 02.11.2010, 17:22
 Beni şampiyonluk ilgilendiriyor

Trabzonspor'un orta alan oyuncusu Selçuk İnan, hafta sonunda sahalarında yapacakları Galatasaray maçını kazanarak rakipleriyle aralarındaki puan farkını artırmak istediklerini söyledi.

Selçuk İnan, ligde tek yenilgilerini Manisaspor karşısında aldıklarını belirterek, ''Ama o kötü sonuçtan ders çıkardık. Hedeflediğimiz 4 maçlık galibiyet serisi yakaladık. Bunların önem kazanması için bu hafta oynayacağımız Galatasaray maçı çok önemli'' dedi.

Galatasaray'ın kendileriyle yapacakları karşılaşmayı bir çıkış maçı olarak gördüğünü ifade eden Selçuk İnan, ''Biz de bu maçı kazanarak aradaki puan farkını artırmak istiyoruz. Hocamızın isteklerini sahaya yansıttığımız takdirde kazanacağımıza inanıyoruz'' diye konuştu.

Selçuk, transferle ilgili konuşulanların kendisini ilgilendirmediğini ifade ederek, ''Sadece Trabzonspor'un şampiyonluğu beni ilgilendiriyor. İnşallah aralık ayında kalmam konusunda başkanla görüşeceğiz ve anlaşırız. Ben Trabzonspor'da Selçuk oldum. Burada mutluyum ve kalmak istiyorum'' ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
hüser 9 yıl önce
g.saray ve bursa maçlarından 4 puan çıkarırsak ilk yarıyı büyük olasılıkla lider tamamlarız.ve ikinci yarı sadri şener başkanlığı bize şampiyonluğu getirir.
sametkadirli 9 yıl önce
selçuk inan türkiyenin en kaliteli orta sahalarından biri e kalite demek de bunu gerektirir senin yapman gereken tek şeyde kulübünde kalıp şampiyonluk yaşaman
BATU 9 yıl önce
Senin gibi olup da kendini dev aynasında görerek kendine Trabzonu küçük görenlerin hali ortada sevgli Selçuk.Trabzon diğer takımlara benzemez.Burada vitrine çok kolay gelirsin.Çok da kolay vitrinden indirilirsin.Sen olumlu yaklaşıp yüreğini ortaya koyduğun sürece hem gönlümüzün vitrininde yer alacaksın hem de Türkiye vitrininde..İyi düşünmelisin.Geçmişteki oyuncuların düştüğü hataya düşmemelisin...
hasan kologlu 9 yıl önce
selcuk seni seviyoruz .sevildigin yerde kalmalisin...kologlu

Gelişmelerden Haberdar Olun

@