Bakan'dan şampiyonluk tahmini

Yıldız Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun (BASKF) 30. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle Almira Otel'de düzenlenen kokteyle katıldı.Yıldız, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASK) Başkanı Mehmet Baykan, BASKF Genel Başkanı Cemal Vardar, Bur

Bakan'dan şampiyonluk tahmini

Yıldız Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun (BASKF) 30. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle Almira Otel'de düzenlenen kokteyle katıldı.

Yıldız, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASK) Başkanı Mehmet Baykan, BASKF Genel Başkanı Cemal Vardar, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Bursapor Kulübü yöneticileri, Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursa'daki amatör kulüp başkan ve yöneticilerinin de hazır bulunduğu törende bir konuşma yaptı.

Bursa'ya bazı enerji ve teknoloji ile ilgili programlara katılmak için geldiğini belirten Yıldız, BASKF'nin programına da katılmak istediğini söyledi.

Yıldız, gençlerin sadece bilgi ve teknoloji alanında değil sporcu olarak da yetişmesi gerektiğine inandıklarını ifade ederek, “Bunun için ne tür imkan varsa hayata geçirmek bizim görevimiz. İyi idareci yetiştirmek amatör sporlarla olabilir. Ülkemizde insan ve imkan var. Neden uluslararası arenada başarılı olmayalım. Bunu da yapacak sizlersiniz” diye konuştu.

Kayseri milletvekili olduğunu ifade eden Yıldız, geçen hafta Bursaspor'un Kayserispor'u yendiğini anımsatarak, şöyle devam etti:

“Geçtiğimiz günlerde Bursaspor bizi yendi. Bursaspor geçen yıl şampiyon olarak Anadolu'nun başarısının tesadüf olmadığı gösterdi. Kayseri ve Trabzon'da başarılı. Bu sezon şampiyonluk ipini Bursaspor, Trabzonspor veya Kayserispor'un göğüsleyeceğine inanıyorum.”

Konuşmanın ardından Vardar, Bakan Yıldız'a tablo hediye etti.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

trabzonsporun şampiyon olacağı doğru ama bursa ve kayseri şıkkı yanlış sayın bakan bursada konuştuğu için bursayı önce söylemiş yanlış tercih.

özten
özten - 9 yıl Önce

bize her yer trabzon

SIRADAKİ HABER