Aykut Kocaman yine "Trabzonspor" dedi!

Aykut Kocaman Trabzonspor'u unutamıyor

Spor 11.03.2019, 09:51
Aykut Kocaman yine "Trabzonspor" dedi!

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş maçı sonrası maçın hakemini eleştirirken her hafta olduğu gibi yine Trabzonspor maçından bahsetti. Kocaman, Trabzonspor maçında aleyhlerinde olmayan bir penaltı verildiğini iddia etti.

“Bir ayar vericiler var” 
Hakem Palabıyık’ın yönetimini eleştiren Kocaman, “Ali Palabıyık’ın yönetimine gelecek olursak, (artık doğal diliyorum) içeride oynayan büyük takımların maçlarında hakem kararlarında sapmalar oluyor. Yine böyle oldu. Hakem maç içinde bazı şeyleri göremedi. Göremeyebilir de. Duygusal sapmalar da oluyor. Kameralarda izleyenlerin hatalarını anlayamıyorum. Pozisyonu inceleyerek penaltı görmüyorlar. Necip’in dizi Amir’in dizine net bir şekilde temas ediyor. Amir dağılıyor, düşmüyor iyi niyetiyle topu kurtarmaya çalışıyor. Amir’in iyi niyeti olması kameradan izleyenlerin kararını etkilememesi gerekir. Defalarca söylüyorum ama Türk futbolunda neler olduğunu hatırlatmak istiyorum. Bir ayar vericiler var. Kaçıncı ayar bu bilemiyor. 5-6 oldu. Akhisar maçında da yüzde yüz penaltımız var. Trabzon maçında olmayan bir penaltı verildi. Hakemleri konuşmayalım diyoruz ama karar verici onlar. VAR odası denen bir yer var. 50 açıdan göremiyorsunuz. Bileğiniz mi yetmiyor mu kafanızda başka bir şey mi var. Bunu görmemek için ya bakmamaları lazım ya da nasıl olsa güçlü-güçsüz takım hikayeleri var. O devreye giriyor. Herkesin bir çabası var. Bu kadar hata varsa cezalandırılmalı. Bu Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Konya maçı kim olursa olsun verilmeli. Görüp de niye vermiyorsunuz? Ayıp değil mi? Bunu kesinlikle ne Beşiktaşlı oyuncular ne de emeklerine, terlerine söylüyorum” şeklinde konuştu. 

“Futbolda güven sıfır” 
VAR’ın kullanımı konusunda eleştiriler yapan tecrübeli çalıştırıcı, "VAR kararların gri pozisyonları bitireceğini hiç düşünmedim. VAR güvensizliği daha büyük yere doğru gidiyor. Pek çok konuda fedakarlık yapmak gerekir. Güven tesir etmek gerekir. Futbolda sıfır güven var. Kimse kimseye güvenmiyor” dedi. 

Yorumlar (39)
Gurbetci 61 2 yıl önce
Midem bulaniyor bu sahistan,,koymayin resmini güzelim Trabzon sayfalarina!! Iplis sikeci Namus mahrumlari hirsiz!!
Bordo mavi 2 yıl önce
Türk futbolunu siz bu hallere getirdiniz. sn. Kocaman
HA_61 2 yıl önce
Trabzon kadar baş düşsün başına İnşAllah
ÇAĞRIBEKAR 2 yıl önce
Olum bak git...!!
0661 2 yıl önce
incelet o zaman penaltıyı aykut efendi.
zafer 2 yıl önce
BU SIKECIYE ACIL BIR CHECKUP GEREK DIYECEGIM, AMA BUNU HICBIR CHECKUP KURTARMAZ. BUNU ACIL BAKIRKÖY AKIL HASTANESINE YATIRMAK LAZIM. BU SIYIRMISI
Senol cumur 2 yıl önce
Ahlaksız utanmaz terbiyesiz
ahmet yaran 2 yıl önce
BUAYKUT HER HAFTA TS OYNADIĞINI SANIYOR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@