Alanzinho'ya forma şansı

Takımdaki en yakın arkadaşı Jaja'nın yüksek formu sebebiyle kulübe gerileyen Alanzinho, Colman'ın sakatlığı sebebiyle doğan forma şansını en iyi şekilde değerlendirmekte kararlı.Teknik direktörü Şenol Güneş’in özel görüşmeler yaptığı Brezilyalı futbolcu,

Alanzinho'ya forma şansı

Takımdaki en yakın arkadaşı Jaja'nın yüksek formu sebebiyle kulübe gerileyen Alanzinho, Colman'ın sakatlığı sebebiyle doğan forma şansını en iyi şekilde değerlendirmekte kararlı.

Teknik direktörü Şenol Güneş’in özel görüşmeler yaptığı Brezilyalı futbolcu, antrenmanlarda yüksek formu ve hücuma skor üretecek katkılarıyla beğeni topladı.

 

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
EFSANE SUNUCU
EFSANE SUNUCU - 9 yıl Önce

bu maçta takım oyunu ön plana çıkmalı topu alan bireysel şovenizme düşerse bu maç tehlikeye girer onun için alanzinyo jaja ve engin bu konulara dikkat etmeli.netekim banko trabzon.

ADIL
ADIL - 9 yıl Önce

Bunlardan biri bu hafta sen olabilirsin Göster kendini Oflu Ali.

uykusuzZz
uykusuzZz - 9 yıl Önce

macı alırız ama fark atmaktan korkuyorum :) 6-0 neden olmasın ki... birdaha

tirmata
tirmata - 9 yıl Önce

arkadaşlar 3-1 bizim maç,hiç merak etmeyin...

BATU
BATU - 9 yıl Önce

Profesyonel oyuncu gerektiğinde oyuna giren ve verilen görevi en iyi yerine getiren oyuncudur.Alanzinyo da profesyonelse kendisine verileceği görevi usanmadan beklemelidir.Alınganlık gösterip hem kendine hem de takımımıza zarar vermemelidir.

SIRADAKİ HABER