Ahmet Özen'den açıklama

Trabzon Karadenizspor teknik direktörü Ahmet Özen, maç sonrasında sıcağı sıcağına haber61.net’e açıklamada bulundu.Özen, oyuncularının Çorumspor karşısında kazanmayı çok istediklerini belirterek, “Maçı kazanacaklarına inandılar ve penaltılarla da olsa kaz

Spor 25.05.2010, 20:13
Ahmet Özen'den açıklama

Trabzon Karadenizspor teknik direktörü Ahmet Özen, maç sonrasında sıcağı sıcağına haber61.net’e açıklamada bulundu.

Özen, oyuncularının Çorumspor karşısında kazanmayı çok istediklerini belirterek, “Maçı kazanacaklarına inandılar ve penaltılarla da olsa kazanmayı bildik” dedi.

Genç ve gelişme gösteren futbolcularının bu maçta ortaya koydukları futboldan son derece memnun odluklarını ifade eden Özen, “Çorumspor karşısında futbolcularımın ortaya koyduğu futbol bizi mutlu etti.Genç ve gelişme gösteren futbolcularının zorluk derecesi üst düzeyde olan bir müsabakada ortaya konulan futboldan memnunuz. Bank Asya 1. Lig’e çıkmak için yolumuza devam ediyoruz. Tüm futbolcularımı kutluyorum” diye konuştu.

Selahattin Aydınlı / haber61.netTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
mahmutts 11 yıl önce
Hocam ahmet hasan sarı gıbı gul gıbı topcun war forvette oynatmıyosun cocugun daha yaşı 18-19 bişe gırdı oyuna hareket kazandı şu cocugu değerlendır be hocam...
aggressors 11 yıl önce
dün maçtaydım karadeniz maçı ardından tavşanlı linyitspor maçınıda izledim.linyitspor karadenize göre daha fizik gücü yüksek ve çok daha iyi pas yapıyor tek eksikleri son vuruşları çok kötü ..karadeniz sporun şansını çok az görüyorum linyit karşısında..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@