banner491

2 ve 3. Lig karmaları açıklandı

2 ve 3.lig karmaları 18-19 Nisan tarihlerinde Antalya'da hazırlık maçları yapacak

2 ve 3. Lig karmaları açıklandı
banner492
banner432

Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takım antrenörleri gözetiminde 18-19 Nisan tarihlerinde Antalya'da hazırlık maçları yapacak Spor Toto 2 ve 3. Lig karmalarına seçilen futbolcular açıklandı.

 
Milli Takım antrenörleri ve TFF bölge antrenörlerinin sezon başından bu yana bu liglerde izlediği maçlar sonucunda belirlenen isimlerin yer alacağı karşılaşmalar ile Milli Takımlar oyuncu havuzunun genişletilmesi hedeflendi.

Bölge karmalarına Trabzon'dan sadece Ofspor'dan futbolcu çağrıldı.Bordo Mavili ekipten  Onur Ramazan Toprak ve Sergen İlhan seçmelerde şans arayacak
 
Manavgat ilçesindeki Emirhan Spor Kompleksi'nde oynanacak müsabakaların programı ve kadrolar şöyle:



SPOR TOTO 2. LİG KARMASI KADROSU

OYUNCU ADI SOYADI

KULÜBÜ

DOĞUM TARİHİ

MEVKİİ

ERHAN ERENTÜRK

KARŞIYAKA

30.05.1995

KALECİ

MUHAMMED BİRKAN TETİK

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

19.10.1995

KALECİ

HASAN HÜSEYİN AKINAY

GÜMÜŞHANESPOR

01.01.1994

KALECİ

HÜSEYİN KOÇ

BUCASPOR

02.08.1998

KALECİ

CEBRAİL KARAYEL

BUGSAŞ SPOR

15.08.1994

DEFANS

MURAT PALULİ

ERZURUMSPOR

09.08.1994

DEFANS

REŞO AKIN

AYDINSPOR

01.10.1996

DEFANS

ALAADDİN OKUMUŞ

KASTAMONUSPOR

23.08.1995

DEFANS

BAHADIR ÖZTÜRK

KIRKLARELİSPOR

01.10.1995

DEFANS

YILDIRIM MERT ÇETİN

HACETTEPE SPOR

01.01.1997

DEFANS

VELİ ÇETİN

MENEMEN BELEDİYE SPOR

01.11.1994

DEFANS

SÜHEYL ÇETİN

PENDİKSPOR

22.06.1995

DEFANS

HAKKI CAN AKSU

FETHİYESPOR

11.06.1996

DEFANS

FATİH KURUÇUK

FETHİYESPOR

21.01.1998

DEFANS

MERT KULA

SARIYER

01.01.1995

DEFANS

YAKUP YİĞİT

SİVAS BELEDİYE SPOR

28.03.1994

DEFANS

KARAHAN YASİR SUBAŞI

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR

01.01.1996

DEFANS

BATUHAN İŞÇİLER

KASTAMONUSPOR

10.03.1995

DEFANS

YAVUZHAN KELEŞOĞLU

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

02.06.1995

DEFANS

ÖZKAN TAŞTEMUR

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

14.04.1995

DEFANS

MELİH OKUTAN

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR

01.07.1996

ORTA SAHA

ONUR RAMAZAN TOPRAK

OFSPOR

02.07.1995

ORTA SAHA

SADIK BAŞ

TUZLASPOR

11.05.1994

ORTA SAHA

MERT SİNAN PEKESEN

KIRKLARELİSPOR

25.10.1994

ORTA SAHA

KUBİLAY AKTAŞ

İSTANBULSPOR A.Ş.

29.01.1995

ORTA SAHA

OĞUZ MATARACI

SARIYER

07.08.1994

ORTA SAHA

YUNUS EMRE YALÇIN

İSTANBULSPOR A.Ş.

12.09.1994

ORTA SAHA

TAYLAN ANTALYALI

HACETTEPE SPOR

08.01.1995

ORTA SAHA

SERGEN İLHAN

OFSPOR A.Ş.

27.07.1994

ORTA SAHA

ABDULLAH BALIKÇI

HACETTEPE SPOR

18.02.1997

ORTA SAHA

ESLEM ÖZTÜRK

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

01.12.1997

ORTA SAHA

MAKSUT TAŞKIRAN

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

15.02.1995

ORTA SAHA

OĞUZHAN KAYAR

AYDINSPOR

02.04.1995

ORTA SAHA

MERT HAKAN YANDAŞ

MENEMEN BELEDİYE SPOR

19.08.1994

ORTA SAHA

GÜRCAN GÖZÜM

AYDINSPOR

30.08.1994

ORTA SAHA

MUHAMMED DEMİRCİ

İSTANBULSPOR A.Ş.

03.01.1995

ORTA SAHA

ONUR ERİŞ

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

24.02.1993

ORTA SAHA

HASAN AYAROĞLU

KASTAMONUSPOR

22.03.1995

ORTA SAHA

NİYAZİ BATUHAN SALMAN

SİVAS BELEDİYE SPOR

23.02.1994

ORTA SAHA

SELİM ILGAZ

HATAYSPOR

22.06.1995

ORTA SAHA

İBRAHİM YILMAZ

İSTANBULSPOR A.Ş.

06.02.1994

FORVET

MEHMET TUĞRUL BAŞKAN

HACETTEPE SPOR

30.01.1996

FORVET

İBRAHİM ALAN

NİĞDE BELEDİYESPOR

15.05.1994

FORVET

ALPAY ALDEMİR

BUCASPOR

05.02.1998

FORVET


SPOR TOTO 3. LİG KARMASI KADROSU
 

OYUNCU ADI SOYADI

KULÜBÜ

DOĞUM TARİHİ

MEVKİİ

MURAT DEMİR

AFJET AFYONSPOR

14.06.1995

KALECİ

GÖKHAN KÖSTERELİ

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

03.04.1993

KALECİ

SERCAN ÇOBANOĞLU

ÇORUM BELEDİYESPOR

27.11.1993

KALECİ

BAHADIR HAN GÜNGÖRDÜ

ANKARA DEMİRSPOR

16.01.1996

KALECİ

MEHMET FEYZİ YILDIRIM

AFJET AFYONSPOR

23.01.1996

DEFANS

ABDURRAHMAN CANLI

SAKARYASPOR A.Ş.

04.05.1997

DEFANS

KEREM HAKAN VAPURLUOĞLU

ANKARA DEMİRSPOR

16.05.1994

DEFANS

EGEMEN ZENGİN

PAZARSPOR

01.01.1996

DEFANS

MEHMET ALBAYRAK

ORHANGAZİSPOR

31.10.1995

DEFANS

EYÜPCAN DELİBALTA

ÇATALCA SPOR

11.11.1996

DEFANS

BURAK BEKAROĞLU

SAKARYASPOR A.Ş.

16.04.1997

DEFANS

MEHMET KALKAN

YEŞİL BURSA A.Ş.

22.01.1996

DEFANS

MUHAMMET SERDAR YAZICI

KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.

25.04.1994

DEFANS

SAMET AKAYDIN

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

13.03.1994

DEFANS

EMRE TOSUN

BERGAMA BELEDİYESPOR

11.01.1995

DEFANS

ENES SUBAŞI

BODRUM BEL. BODRUMSPOR

01.10.1997

DEFANS

HAYRULLAH BİLAZER

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

20.05.1995

DEFANS

BAHADIR EROL

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

24.02.1994

DEFANS

AHMED EMİR TEKÇAM

DARDANELSPOR A.Ş.

08.09.1998

DEFANS

CANBERK ÖMER ÖZDEMİR

SAKARYASPOR A.Ş.

06.06.1996

DEFANS

OKAN SARAÇOĞLU

ERZİN BELEDİYESPOR

16.02.1998

ORTA SAHA

ÇETİN TURAN

BEYLERBEYİSPOR

28.04.1996

ORTA SAHA

EMRULLAH YILDIRIM

AFJET AFYONSPOR

03.06.1996

ORTA SAHA

KUZEY DOĞRU

TEKİRDAĞSPOR

05.02.1997

ORTA SAHA

BURAK YILMAZ

DENİZLİ FUTBOL A SPOR

01.01.1995

ORTA SAHA

İBRAHİM SERDAR AYDIN

YEŞİL BURSA A.Ş.

19.07.1996

ORTA SAHA

TAŞKIN KARTAL

BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR

08.07.1996

ORTA SAHA

SELİM KAYACI

SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR

20.03.1995

ORTA SAHA

METİN SEVİNÇ

BAYRAMPAŞA

14.06.1994

ORTA SAHA

TAHA GÜR

BAYSAL İNŞAAT DÜZYURTSPOR

02.12.1996

ORTA SAHA

BERAT JONATHAN USTABAŞI

YEŞİL BURSA A.Ş.

24.03.1994

ORTA SAHA

EMİR CAN SAYAR

KIZILCABÖLÜKSPOR

14.05.1994

ORTA SAHA

İLYAS KUBİLAY YAVUZ

TARSUS İDMAN YURDU

26.09.1994

ORTA SAHA

NURİ FATİH AYDIN

DARDANELSPOR A.Ş.

01.01.1995

ORTA SAHA

MERTCAN AKTAŞ

ÇORUM BELEDİYESPOR

15.10.1994

ORTA SAHA

DOĞAN CAN DAVAS

ERBAASPOR

22.08.1997

ORTA SAHA

İHSAN FURKAN DENİZ

ALTAY

17.10.1995

ORTA SAHA

ÂLİM HARLAK

KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş.

13.01.1996

ORTA SAHA

MUHAMMED KEREM AKTÜRKOĞLU

BODRUM BEL. BODRUMSPOR

21.10.1998

ORTA SAHA

YASİN DÜLGER

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

25.10.1995

ORTA SAHA

SERHAN YILMAZ

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

20.02.1995

ORTA SAHA

HÜSEYİN ALTUĞ TAŞ

SAKARYASPOR A.Ş.

10.01.1996

FORVET

MUHAMMED ENES YILMAZ

ANKARA DEMİRSPOR

04.08.1996

FORVET

UMUT DİLEK

KEMERSPOR

01.06.1994

FORVET

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2017, 16:38

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner441

banner472