Vatandaşlar Erdoğan için toplandı

AK Parti’nin cumhurbaşkanı adayı Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı tarihi balkon konuşması izlemek isteyen vatandaşlar genel merkeze akın etti.Cumhurbaşkanlığı seçimlerin sandık sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte AK Parti Genel M

Siyaset 10.08.2014, 19:51
Vatandaşlar Erdoğan için toplandı

AK Parti’nin cumhurbaşkanı adayı Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı tarihi balkon konuşması izlemek isteyen vatandaşlar genel merkeze akın etti.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerin sandık sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte AK Parti Genel Merkezi’ndeki heyecanlı bekleyiş yerini sevince bıraktı. AK Parti’nin adayı Genel Başkan ve Başbakan Erdoğan’ın seçimi önde götürmesi AK Parti Genel Merkezi’ndeki partililerin yüzlerini güldürdü.

Başbakan Erdoğan’ın her seçim sonrası yaptığı balkon konuşması bu yıl yine merakla bekleniyor. Seçim sonuçlarının netlik kazanmasının ardından Başbakan Erdoğan İstanbul’dan Ankara’ya gelecek ve merakla beklenen tarihi konuşmasını yapacak.

Öte yandan Başbakan Erdoğan’ın AK Parti Genel Merkezi’nde yapacağı tarihi konuşma için yoğun güvenlik önlemleri alındı. Sabah saatlerinde başlayan hazırlıklar tamamlanırken vatandaşlarda yapılan kontrollerin ardından genel merkez binanın önüne alınmaya başladı.

Başbakan Erdoğan’ın AK Parti Genel Merkezi’nin balkonundan yapacağı konuşma İngilizce ve Arapça olarak da yayınlanacakTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@