Trabzonlu vekilden mecliste şok sözler!

TBMM Başkanvekili Meral Akşener Başkanlığı'nda toplanan Genel Kurul'da İstanbul merkezli operasyona ilişkin tartışmalar devam etti."BİR YERİNİZE Mİ BATIYOR"Bütçe görüşmeleri sırasında söz alan Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, konuşmasına müdaha

Siyaset 20.12.2013, 10:05
Trabzonlu vekilden mecliste şok sözler!

TBMM Başkanvekili Meral Akşener Başkanlığı'nda toplanan Genel Kurul'da İstanbul merkezli operasyona ilişkin tartışmalar devam etti.

"BİR YERİNİZE Mİ BATIYOR"

Bütçe görüşmeleri sırasında söz alan Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, konuşmasına müdahale eden muhalefet grubundan milletvekillerine "Terbiyez adam, otur yerine. Şimdi bu sözlerim batıyor mu? Bir yerinize mi batıyor?" dedi.

"EVET BATIYOR"

Saral'ın bu sözleri üzerine kürsüye gelen CHP Grup Başkanvekili Engin altay ise "Evet batıyor. Dün Türkiye bağırsaklarını temizliyor diye konuşanların, bugün kabız gibi tavır alması bize batıyor. İşte Maliye Bakanı orda oturuyor, kayıtları çıkarsın, dün 'delik ayakkabıyla okula giderken ayaklarım üşürdü' diyen Başbakan'ın dünyanın en zengin 13. Başbakanı olması bize batıyor" dedi.

"HIRSIZLAR, HIRSIZLIK YAPANLARI KORUYOR"

MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak ise hükümeti soruşturmaya yönelik tavrından dolayı eleştirerek, "Hırsızlar, hırsızlık yapanları koruyor" dedi.

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

AKŞENER OTURUMA ARA VERDİ

AK Parti Grup Başkanvekili Belma Satır ise kürsüye gelerek, eleştirilere cevaben "Bizim sorumluluğumuz halka karşıdır. Başbakanımız çıktı söyledi, 'babamın oğluna gitsede, üstüne gideriz' diye. Muhalefetin devam eden bir soruşturmaya ilişkin tartışmaları buraya taşımasını doğru bulmuyorum" dedi.

Tartışmaların uzaması üzerine Başkanvekili Akşener, oturuma ara verdi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
onur demir 6 yıl önce
basbakan babamizin oglu olsa uzerine gidecegiz lafini akp den habersiz operasyon yapon polis kadrolari icin soyledi,netekim istanbul emniyet mudurunu bir kalemde sildi.
zafer günaydın 6 yıl önce
Yolsuzlukların üzerine gidileceğini asla tahmin etmiyorum..İktidar M.Vekillerindeki sıkıntı bir dahaki dönem seçilememe korkusu endişesi..Büyük Ozanımız Arif şirin in bir şiiri vardı..O şiirde çok doğru bir söz söylemişti..''ŞEYTAN ŞEYTAN TAŞLARMI''diye..Burdan yüğüt üstadımıza selam olsun..Yazıklar olsun ki YOLSUZLUĞUN ÜZERİNİ ÖRTMEK İSTİYORLAR..
yusuf aga 6 yıl önce
binaliyi takdir etmesini biliyorsunuz ama!
EMRE NEHIR 6 yıl önce
Halen burada akp savunuculuğu yapmanın Herşey görüldü zaten bu olaylar cıkmasa akp bu ülkeyi bölecek tek parti Pkkya verdiği tavizleri biliyoruz andımızıda kaldırdılar uyanın artık Bu Akp Türklüğe bile laf etmiş parti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@