Trabzonlu Eski Bakan’dan flaş açıklama: “AK Parti’nin elindeki medya AK Parti’ye zarar veriyor”

Trabzonlu eski Bakan Eyüp Aşık Haber61’e flaş açıklamalarda bulundu.

Siyaset 30.10.2020, 13:10 30.10.2020, 14:54

Haber61 – Haber Servisi – Trabzon eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık, "AK Parti’nin elindeki medya AK Parti’ye zarar veriyor” dedi.

Haber61 TV’de ekranlara gelen Atakan Kadıoğlu’nun hazırlayıp sunduğu ‘Aleni Sorular’ programının konuğu eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık oldu. 

Aşık, Kadıoğlu’nun “Sizin 20 yıllık döneminizde bugün ki sosyal medya, haberin anında insanlara ulaştığı teknoloji olsaydı nasıl olurdu?” sorusu üzerine “Bu sosyal medyayla siyaset kolay değil” dedi.

“AK PARTİ’NİN ELİNDEKİ MEDYA AK PARTİ’YE ZARAR VERİYOR”

Aşık, “Bana 2007’de sordular ben de siyasete devam etmeyeceğim dedim. Niye dediler ben de “Twitter çıktı ben siyaseti bıraktım” dedim. Bununla başa çıkılmaz. Bu sosyal medyayla siyaset kolay değil. Şimdi 5 tane televizyonu 10 tane gazeteyi elimde tutanlar zannediyorlar ki “Biz ne dersek herkes onu duyar”. Ama öyle değil. Tam tersine. AK Parti’nin elindeki medya AK Parti’ye zarar veriyor. Her gün o gazetelerin AK Parti’yi övmesi onun lehine değil. Normal gazetelerde lehine yazılması lazım. Sosyal medya başka bir dünya.” dedi.

Trabzonlu Eski Bakan’dan flaş açıklama: “AK Parti’nin elindeki medya AK Parti’ye zarar veriyor”

Trabzonlu Eski Bakan’dan flaş açıklama: “AK Parti’nin elindeki medya AK Parti’ye zarar veriyor”

Yorumlar (3)
adnan 4 hafta önce
adam boykot diyor karisinin 50 bin dolarlik fransiz cantasi var bu ulkedeki kargasa la hep faydalandi akp ve mhp bunlar anlasmali kavgalar bilerek yapiyorlar ne zaman oylar azalsa savas kavga milliyetcilik hemen dusman lar hazir hersefer boyle artik yemiyor millet saraylar da yasam guzel
adnan 4 hafta önce
anpulun pili bitti millet ac 60yil dir trabzona 1fabrika dikilmedi tum partiler vatan hayini hepsi trabzon kendi partisini ve baskanini bulmali gencler issiz parasiz dolar ucmus halk bitmis cokmus
YORGUN 4 hafta önce
BASIN YAYINI EELE GEÇİRDİNİZ Mİ SİYASET TAMAM MI DİYAORSUNUZ SAYIN ESKİ BAKANIM? NE ALÂ!!!! BU BİR İTİRAF MIDIR? YANİ BASINLA HALKI KANDIRDIK. ::::::)))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@