Trabzon'da gizli seçim anketinden bakın kim çıktı?

Haber61 – Haber Servisi – AK Parti Trabzon teşkilatında parti içinde gizli bir anket yapıldığı ileri sürüldü. İddiaya göre; Ankette “2015 seçimlerinde kimi Milletvekili olarak görmek istersiniz?” sorusu sorulduğu öğrenildi. Anketteki cevap ise kulislere E

Siyaset 17.12.2014, 21:47
Trabzon'da gizli seçim anketinden bakın kim çıktı?

Haber61 – Haber Servisi – AK Parti Trabzon teşkilatında parti içinde gizli bir anket yapıldığı ileri sürüldü. İddiaya göre; Ankette “2015 seçimlerinde kimi Milletvekili olarak görmek istersiniz?” sorusu sorulduğu öğrenildi. Anketteki cevap ise kulislere Erdoğan Bayraktar olarak yansıdı.

Yüzde 70’in üzerinde Bayraktar çıkmasının nedeni ise TOKİ; başkanlığı dönemi ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı döneminde Trabzon’a yaptığı yatırımlar olduğu ifade edildi.  Parti’nin güçlü bir çoğunluğu Erdoğan Bayraktar’dan sonra güçlü bir isimin bu denli çıkıp Trabzon’u savunamadığı belirttiler.

Ankette yüksek oyu olan bir diğer kişi ise SGK Trabzon İl Müdürü Musa Bulut oldu. Bulut, AK Partinin hem tabanında hemde üst yönetiminde destek gördüğü ve sevildiği bu ankette de bir kez daha ortaya çıktı. Adnan Günnar; il başkanlığını Haydar Revi’ye teslim etse de Partideki ağırlığını koruduğu biliniyordu gizli ankete bu durumun yansıdığı gözüktü.

Öte yandan Erdoğan Bayraktar; bu akşam saatlerinde Trabzon’da coşkulu bir karşılama ile karşılandı. Ankara’dan gelen Bayraktar; haftsa sonu Başbakan Davutoğlu’nun Trabzon ve Rize programında kendisine eşlik edeceği öğrenildi. Trabzon havalimanındaki bu karşılama ise seçmenlerin yine Bayraktar’ı beklediği olarak vurgulandı. 

img-20141217-wa0005-001.jpg

img-20141217-wa0011-001.jpgTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
hepsi hak ettikleri hayatı yaşayacaklar
aydın türkmen 7 yıl önce
musa bulut çok dürüst ve saygın bir kişilk..doğru tercih olur..
tuncay türk 7 yıl önce
çok dürüst ve saygın bir kişiliğin akp saflarında işi ne ? bunların ne islam la işi var, ne vatanla işi var, gösteriş bunlarda, israf bunlarda, yalan bunlarda, hırsızlık yolsuzluk bunlarda, kul hakkı yeme bunlarda, takıyye bunlarda, ekonomi bitmiş, ülke bölünmüş sınırlar yol geçen hanı olmuş sen hala dürüstlükten saygınlıktan bahsediyorsun pesss.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@