Terörle mücadelede kararlılık sürüyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de gerçekleştirilen Dış ve İç Güvenlik Değerlendirme Toplantısı'nda bölgedeki ve ülke içerisindeki son gelişmeler ele alındı. Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erd

Siyaset 14.01.2016, 21:13
Terörle mücadelede kararlılık sürüyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de gerçekleştirilen Dış ve İç Güvenlik Değerlendirme Toplantısı'nda bölgedeki ve ülke içerisindeki son gelişmeler ele alındı.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık ettiği toplantıya Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Efkan Ala, Dışişleri Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve ilgili üst düzey bürokratlar katıldı.

Toplantıda bölgesel meselelerin yanı sıra İstanbul ve Diyarbakır'daki son terör saldırıları masaya yatırıldı. PKK ve DAİŞ başta olmak üzere terör örgütleriyle mücadelenin, bu çerçevede alınan tedbirlerin değerlendirildiği toplantıda, terörün her türüyle mücadele konusundaki kararlılığın da vurgulandığı kaydedildi.

Yorumlar (1)
Serhat S. 5 yıl önce
Evet sayenizde sıfır terör ile aldığınız memleketi,açılım federasyon analar ağlamasın diye diyerek memleketin bir bölgesini Beyrut'a çevirdiniz. Sırtınız yere gelmez, Cumhuriyetin tüm kazanımlarını halkın malını özelleştirme adı altında zengine satıp kaynak yaratıyorsunuz, o parayla yol yapıp millete dönüp onlar değil biz yaptık naraları atıyorsunuz. Hani çok inandığınızı ! söylediğiniz Allah'ın adaleti bir gün yakanıza yapışacaktır,lakin milletin gözü boyanrsınızda,Allah'a bunca haksızlığı Nasıl ifade edeceksiniz. Türkiye'nin doğusu Beyrut olmuştur,şehirler ele geçirilmiştir ve bunun sorumlusu malum parti ve yöneticileridir.CHP zihniyeti der durursunuz ya, sizin zihniyetinizin vatana sahip çıkamamak olduğunu anladık.Vebal şakşakçıların

Gelişmelerden Haberdar Olun

@