Temel uçakla Trabzon’a gidecekmiş…!

Kabine değişikliğinin açıklanmasının ardından AB Bakanlığı'nda bugün  devir teslim görevi düzenlendi. Eski AB Bakanı ve Başmüzakereci Bağış, "Beni  Başbakanımızla tanıştıran Mevlüt Çavuşoğlu'dur. Sayın Çavuşoğlu'nun Avrupa  Konseyi Parlamenterler Meclisi

Siyaset 26.12.2013, 11:47
Temel uçakla Trabzon’a gidecekmiş…!

Kabine değişikliğinin açıklanmasının ardından AB Bakanlığı'nda bugün  devir teslim görevi düzenlendi.

 Eski AB Bakanı ve Başmüzakereci Bağış, "Beni  Başbakanımızla tanıştıran Mevlüt Çavuşoğlu'dur. Sayın Çavuşoğlu'nun Avrupa  Konseyi Parlamenterler Meclisi Başkanlığı'na seçilmesi, Türkiye Cumhuriyeti  tarihinin en büyük bireysel diplomatik başarısıdır. Mevlüt kardeşime görevi  devretmekten onur duyuyorum. Emanet ehlindedir. İçim rahat, gönlüm ferah" dedi.

 Bağış, törende "Adımız şakacıya çıktı ya, bir fıkra anlatayım" dedi, şu fıkrayı anlattı:

Temel uçakla Trabzon'a gidecekmiş. Oturmuş bir yere rastgele. Yer sahibi gelince kızmış

Yer sahibi: Beyfendi burasi benim yerim kalkar mısınız?

Temel: Hayır

Yer sahibi : Beyefendi burasi benim yerim kalkın !

Temel: Hayır

Bakmış ki Temel'i vazgeçiremiyor gitmiş hostes'i çağırmış:

Hostes: Beyefendi burası sizin yeriniz değil kalkar mısınız?

Temel: Kalkmam

Hostes çare bulamayinca kaptana basvurmuş. Kaptan, Temel'in kulağına bir şey fısıldar ve Temel geçer arka tarafa oturur. Herkes hayret etmiş, biz bu kadar uğraştık kalkmadi acaba kaptan nasil kaldırdı? Dayanamayıp kaptana sormuşlar. Kaptan yanıt vermiş: Dedim ki bu koltuk Trabzon'a gitmiyor kardeşim."

PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR

AK Parti'nin çok büyük bir aile olduğunu kaydeden Bağış, şöyle  konuştu: 

"Bizi bölmek isteyen mihraklar, fitne sokmak isteyenler hep oldu,  olacaktır. Bütün bu tuzakları inşallah birlikte hayal kırıklığına uğratacağız.  Bizim Başbakanımızla yol arkadaşlığımız pazara kadar değil mezara kadardır. Bizim  davamız ülkeye ve millete hizmet etme davasıdır. Saflarımızı çok daha  sıklaştırmamız gerektiğinin farkındayız. Beddua edenlerle değil, hayır duası  yapanlarla bu ülkeyi daha da yukarı taşımak için el birliğiyle çalışacağız."


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (9)
doğan yıldız 6 yıl önce
ama trabzonlu bakan kadar delikanlı olamadın...
cem küçükibraimoğlu 6 yıl önce
Sen trabzonun ağzına alacak kadar adam olsan adam gibi adam olan istifa eden bakan gibi yapardın..
osman yavuzyilmaz 6 yıl önce
yürü anca gidersin.memleketi soyup sogana cevirdiniz.
AHMED KARAKAYA 6 yıl önce
temelin koltuğunu bırak senin koltuğun nereye gidecek göreceğiz inşallah
hakan sentürk 6 yıl önce
Erdoğan bayraktar'ın delikanlılığı bunlarda olmadığından dolayı...Erdoğan bayraktarın şahsına etmek istediği hakaretleri bütün TRABZONlulara hakaret etmiştir....Yinede hayır trabzonlulara hakaret etmedi başka bir şey dedi diyenlere söyleyecek bir şey bulamıyorum..... ama diğer trabzonlulara özür dileyene kadar baskı yapmamız lazım...........
sungur aslan 6 yıl önce
sen temel in koltuğunu bırakta kendi koltuğun gitti ona üzül. Temel bir şekilde hedefina ulaşır bakalım senin sonun nasıl olacak?
adil türk 6 yıl önce
Düşersin biryerlerine bişeyler olur.Başka fıkra bulamadınmı.Temel Karadenizlileri temsil eder.Böyle birinin bu pozisyonda böyle konuşması manidardır.
zafer günaydın 6 yıl önce
Çok komik fıkra be..Helal olsun sana..Bu kadar yaptıklarınızdan sonra bu fıkra var ya..Tam yerindeymiş..Bizde TRABZONLULAR olarak diyoruz ki..''SUSKUNLUĞUMUZ ASALETİMİZDENDİR..HER LAFA VERECEK CEVABIMIZ VARDIR..YANLIZ ÖNCE LAFA BAKARIZ LAFMI DİYE..SONRA ADAMA BAKARIZ ADAM MI DİYE..''Benden sana tavsiye..Sen sen ol TRABZONLULARI AĞZINA ALMA. EMİ ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@