banner556

Tanju Çolak da aday adayı oluyor

Urla AK Parti İlçe Başkanı Tarkan Bakırlı'nın kardeşinin düğününe katılmak için Urla'ya gelen Tanju Çolak, partililerle bir araya geldi. İlçe Başkanlığı binasında bir süre partililerle görüşen Tanju Çolak, Urla Belediye Başkan aday adaylığı için başvuraca

Siyaset 28.09.2013, 14:25
Tanju Çolak da aday adayı oluyor

Urla AK Parti İlçe Başkanı Tarkan Bakırlı'nın kardeşinin düğününe katılmak için Urla'ya gelen Tanju Çolak, partililerle bir araya geldi. İlçe Başkanlığı binasında bir süre partililerle görüşen Tanju Çolak, Urla Belediye Başkan aday adaylığı için başvuracağı açıklamasında bulundu.

Partililer tarafından da desteklenen Tanju Çolak, konuşmasında, "Amacım Urla'ya hizmet etmek. Burada benim için önemli olan Urlalıların güvenini, sevgisini kazanmak. Burada Urla için yapacağımız işler bir takım işi olmalı. Urlalılar bana güvenirse başaramayacağımız hiçbir şey olamaz. Bugüne kadar tam olarak adaylığımı açıklamamıştım. Ailemin onayını da aldım. Kararım AK Parti Urla Belediye Başkanı aday adayı olmam yönündedir. Kararımı da öncelikle ilçe yönetim kurulu üyelerimize açıklıyorum. 1 Ekim'de başlayacak aday adaylığı süreci için dosyamı hazırladım ve bu demokratik süreçte dosyamı İlçe Başkanlığına teslim edeceğim. Urla'ya en iyi hizmeti verebilme konusunda da kendime güveniyorum" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@