kebir reklamı

Sürmene'de AK Parti'ye sürpriz

Trabzon’da genel seçimler öncesi ‘AK Parti’de milletvekili aday adaylığı’ süreci devam ediyor. Sürmene’den sürpriz bir isim aday adaylığını açıkladı. Parti İlçe binasında basın toplantısı düzenleyen AK Parti Sürmene Gençlik Kolları kurucu Başkanı Erdem Sü

Sürmene'de AK Parti'ye sürpriz

banner197

Trabzon’da genel seçimler öncesi ‘AK Parti’de milletvekili aday adaylığı’ süreci devam ediyor. Sürmene’den sürpriz bir isim aday adaylığını açıkladı. Parti İlçe binasında basın toplantısı düzenleyen AK Parti Sürmene Gençlik Kolları kurucu Başkanı Erdem Sürmen basın toplantısında şunları söyledi;

GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN DİYEREK BİTİRDİ

AK Parti ailesinin değerli mensupları saygıdeğer gönül dostlarım sevgili hemşehrilerim ve AK Parti ailesinin değerli mensupları saygıdeğer gönül dostlarım sevgili hemşehrilerim ve basınımızın değerli temsilcileri hepiniz hoş geldiniz. 14 yıl önce lise sıralarında iken AK Parti’nin erdemli siyaset hareketinin, Türkiye ile buluşmasının temeli atılırken AK Parti Sürmene Gençlik Kolları Kurucu İlçe Başkanı’ydım. Bugün dünyaya hükmeden AK Parti’mizin temellerini, bu binada üye kayıt defterlerimize bir bir kaydettiğimiz üyeler ile atıyorduk. Zor günlerdi, hamdolsun ki halkımız; adaletten, erdemli siyasetten, güçlü Türkiye’den yana oldu ve partimizi kısa sürede iktidara taşıdı. Şu an halkımız AK Parti’ye aynı desteği vermeye devam etmektedir. Sürmene Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan sonra Trabzon İl Gençlik Kolları başkanlığı yaptım. Gençlik Kolları MKYK üyeliği ve Genel Merkez Genel Başkan Yardımcılığı gibi önemli görevlerde bulundum. AK siyaseti Türkiye’nin 81 ilinde icra etme imkânı buldum. Herkes yaptığı işin karşılığını beklerken biz sadece dua bekledik, durmadan, usanmadan, gençlik kollarındaki yürekli kardeşlerimizin verdiği güç ile Genel Merkez’deki abilerimizin gösterdiği hedef ile bize el açıp dua eden halkımızın teveccühü ile bir gün olsun durmadık.

1-208.jpg

DEVAMI 2.SAYFADA

[PAGE]

Partimiz aracılığı ile güçlü Türkiye’nin inşasına adım adım katkıda bulunmaya çalıştık. Önümüzde çok önemli genel seçim var. Bu sürecin önemi büyük, bu süreç güçlü Türkiye’yi dünyanın bağımsız en büyük devleti yapabilmenin anahtarı, bu süreç Türkiye’nin daha güzel yarınlara merhaba demesinin kapısı, bu süreç ülkemize tuzak kuran hainlerin ellerini ovuşturduğu fakat sükûtu hayale uğrayacakları bir süreç. Bu sürece gelinceye kadar bizler bir karınca misali kaldırabileceğimiz yükün fazlasını sırtladık ama yetmez, yetmemelidir de. İşte bu nedenle 2015 Genel Seçimleri’nde halkımızın teveccüh göstereceği milletvekili adaylığı için ilimize ve ülkemize olan hizmet sevdamızı sürdürme niyetimi sizlerle paylaşmak istiyorum.2015 genel seçimlerinde, Trabzon AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduğumu. AK Parti Sürmene İlçe Başkanlığı’nda siyasete 14 yıl önce başladığım yerde ilan etmek benim için büyük bir manevi güç olmanın yanında yeni bir başlangıcın belkide en sağlam temeli olacaktır. AK Parti’nin hizmet odaklı siyaset anlayışında, bir yerlere talip olmak değil, verilen görevi layıkıyla yerine getirme düsturu önemlidir. Bizler de bir yerlere gelmek, makam mevki sahibi olmak için değil, bu şehre bu ülkeye hizmet etmek için her zaman göreve hazır olduğumuzu, Trabzon’un refahı Türkiye’nin bekası için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimizi taşın altına sokacağımızı ifade etmek istiyorum. Güçlü Trabzon Güçlü Türkiye sloganı ve Erdemli Siyaset anlayışıyla 2015 yılında AK Parti Kadrolarından milletvekili olmayı Allah nasip ederse halkımız adına Trabzon’umuz adına, ülkemiz adına en iyi hizmetleri vermek için, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımdan herkesin emin olmasını istiyorum.

4-014.jpg

DEVAMI 3.SAYFADA

[PAGE]

Burada karar merci halkımız, değerli teşkilatlarımız, partimizin genel merkezinin kıymetli yöneticileri, Genel Başkan Yardımcılarımız ve Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu olacaktır. Onların takdiri bizim için emirdir. Sonuç ne olursa olsun, bu hizmet uğruna, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kutlu yürüyüşüne katkı sağlamak boynumuzun borcudur. Bu duygu ve düşünceler ile aday adaylığımızın ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan temenni eder, bizim bugünlere gelmemizde emeği olan veya olmayan bu davaya hizmet vermiş tüm siyasilerimizi ve büyüklerimizi saygıyla, ebediyete intikal edenleri de rahmetle yâd ediyorum, Gazamız mübarek olsun. Erdem Sürmen AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı değerli temsilcileri hepiniz hoş geldiniz. 14 yıl önce lise sıralarında iken AK Parti’nin erdemli siyaset hareketinin, Türkiye ile buluşmasının temeli oluşurken AK Parti Sürmene Gençlik Kolları Kurucu İlçe Başkanı’ydım. Bugün dünyaya hükmeden AK Parti’mizin temellerini, bu binada üye kayıt defterlerimize bir bir kaydettiğimiz üyeler ile atıyorduk. Zor günlerdi, hamdolsun ki halkımız; adaletten, erdemli siyasetten, güçlü Türkiye’den yana oldu ve partimizi kısa sürede iktidara taşıdı. Şu an halkımız AK Parti’ye aynı desteği vermeye devam etmektedir. Sürmene Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan sonra Trabzon İl Gençlik Kolları başkanlığı yaptım. Gençlik Kolları MKYK üyeliği ve Genel Merkez Genel Başkan Yardımcılığı gibi önemli görevlerde bulundum. AK siyaseti Türkiye’nin 81 ilinde icra etme imkânı buldum. Herkes yaptığı işin karşılığını beklerken biz sadece dua bekledik, durmadan, usanmadan, gençlik kollarındaki yürekli kardeşlerimizin verdiği güç ile Genel Merkez’deki abilerimizin gösterdiği hedef ile bize el açıp dua eden halkımızın teveccühü ile bir gün olsun durmadık. Partimiz aracılığı ile güçlü Türkiye’nin inşasına adım adım katkıda bulunmaya çalıştık. Önümüzde çok önemli genel seçim var. Bu sürecin önemi büyük, bu süreç güçlü Türkiye’yi dünyanın bağımsız en büyük devleti yapabilmenin anahtarı, bu süreç Türkiye’nin daha güzel yarınlara merhaba demesinin kapısı, bu süreç ülkemize tuzak kuran hainlerin ellerini ovuşturduğu fakat sükûtu hayale uğrayacakları bir süreç. Bu sürece gelinceye kadar bizler bir karınca misali kaldırabileceğimiz yükün fazlasını sırtladık ama yetmez, yetmemelidir de. İşte bu nedenle 2015 Genel Seçimleri’nde halkımızın teveccüh göstereceği milletvekili adaylığı için ilimize ve ülkemize olan hizmet sevdamızı sürdürme niyetimi sizlerle paylaşmak istiyorum.2015 genel seçimlerinde, Trabzon AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduğumu. AK Parti Sürmene İlçe Başkanlığı’nda siyasete 14 yıl önce başladığım yerde ilan etmek benim için büyük bir manevi güç olmanın yanında yeni bir başlangıcın belkide en sağlam temeli olacaktır.

3-029.jpg

DEVAMI 4.SAYFADA

[PAGE]

AK Parti’nin hizmet odaklı siyaset anlayışında, bir yerlere talip olmak değil, verilen görevi layıkıyla yerine getirme düsturu önemlidir. Bizler de bir yerlere gelmek, makam mevki sahibi olmak için değil, bu şehre bu ülkeye hizmet etmek için her zaman göreve hazır olduğumuzu, Trabzon’un refahı Türkiye’nin bekası için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimizi taşın altına sokacağımızı ifade etmek istiyorum. Güçlü Trabzon Güçlü Türkiye sloganı ve Erdemli Siyaset anlayışıyla 2015 yılında AK Parti Kadrolarından milletvekili olmayı Allah nasip ederse halkımız adına Trabzon’umuz adına, ülkemiz adına en iyi hizmetleri vermek için, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımdan herkesin emin olmasını istiyorum. Burada karar merci halkımız, değerli teşkilatlarımız, partimizin genel merkezinin kıymetli yöneticileri, Genel Başkan Yardımcılarımız ve Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu olacaktır. Onların takdiri bizim için emirdir. Sonuç ne olursa olsun, bu hizmet uğruna, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kutlu yürüyüşüne katkı sağlamak boynumuzun borcudur. Bu duygu ve düşünceler ile aday adaylığımızın ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan temenni eder, bizim bugünlere gelmemizde emeği olan veya olmayan bu davaya hizmet vermiş tüm siyasilerimizi ve büyüklerimizi saygıyla, ebediyete intikal edenleri de rahmetle yâd ediyorum, Gazamız mübarek olsun.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.