banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

SP'lilerden hükümete zam kupası

 Bursa'da, Saadet Partisi Osmangazi İlçe Gençlik Kolu üyeleri akaryakıt, doğalgaz ve elektriğe yapılan zamları hükümete 'Akaryakıt Şampiyonluğu Kupası Dünya 1'nciliği' ödülü vererek protesto etti. Saadet Partisi Osmangazi İlçe Gençlik Kolu üyesi 8 kişi, h

Siyaset 07.10.2012, 14:16
SP'lilerden hükümete zam kupası

 

Bursa'da, Saadet Partisi Osmangazi İlçe Gençlik Kolu üyeleri akaryakıt, doğalgaz ve elektriğe yapılan zamları hükümete 'Akaryakıt Şampiyonluğu Kupası Dünya 1'nciliği' ödülü vererek protesto etti.
 
Saadet Partisi Osmangazi İlçe Gençlik Kolu üyesi 8 kişi, hükümet tarafından yapılan zamları protesto etmek için Ak Parti Bursa İl Başkanlığı önünde basın açıklaması yaptı. Saadet Partisi Osmangazi İlçe Gençlik Kolu Başkanı Abdullah Karakaş, hükümetin elektrik, doğalgaz ve akaryakıta yaptığı zamları eleştirerek şöyle dedi:
 
"10 yıllık iktidarları döneminde hükümetin yaptığı en başarılı çalışma zam yapmak. Ama zamlar işçi, memur, emekli zamları değil milletin belini büken zamlar. AKP iktidarı son akaryakıt zammıyla birinciliği Norveç'ten alıp ülkemize taşıdı. Bizler milli görüşçüler olarak buna duyarsız kalamayız. Bu nedenle ülkemizin akaryakıt şampiyonluğu kupasını hükümetimize vermek istiyoruz. Durmak yok zamma devam."
 
Basın açıklamasının ardından Saadet Partisi üyeleri hazırladıkları mizanseni Ak Parti binası önünde sundu. Üyeler, boynuna 'Hükümet' yazısı astıkları arkadaşlarına 'Akaryakıt Şampiyonluğu Kupası Dünya 1'nciliği' yazan kupayı konfeti patlatarak verdi. Hükümet rolünü üstlenen parti üyesi de, 'Hayaldi gerçek oldu' diyerek kupayı havaya kaldırdı.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
erdem aksoy 8 yıl önce
Ben dahil bu millette az bile şimdi diyorlar ki daha başka adammı var kime oy verelim verme kardeşim kimseye verme.Norveç de benzin tl olarak 4,75 bizde 4,85 aramızdaki fark sadece bizde askari ücret 685 lira onlarda 1850 euro .Olay bu durmak yok yolmaya devam devam edin benzin 10 lira olsun bu millet gıg demez eşek olduktan sonra binen çok olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@