kebir reklamı

Şimdide başörtülü vali geliyor!

Başbakan Recep Tay­yip Er­do­ğa­n'­ın 30 Eylül'de açık­la­dı­ğı 'De­mok­ra­tik­leş­me pa­ke­ti­'nin ar­dın­dan ka­mu­da ser­best bı­ra­kı­lan tür­ban, geç­ti­ği­miz perşembe gü­nü Mec­li­s'­e de gir­miş­ti. ÜST KADEMELERE DE GELİYOR Başörtüsü, dev­le­tin

Şimdide başörtülü vali geliyor!

banner197
Başbakan Recep Tay­yip Er­do­ğa­n'­ın 30 Eylül'de açık­la­dı­ğı 'De­mok­ra­tik­leş­me pa­ke­ti­'nin ar­dın­dan ka­mu­da ser­best bı­ra­kı­lan tür­ban, geç­ti­ği­miz perşembe gü­nü Mec­li­s'­e de gir­miş­ti.
 
ÜST KADEMELERE DE GELİYOR
 
Başörtüsü, dev­le­tin üst ka­de­me­le­ri­ne de ge­li­yor. Va­li ve kay­ma­kam ata­ma­la­rın­da tür­ba­nın yo­lu açıl­dı.
 
İÇİŞLERİ BAKANI "SAKINCA YOK" DEDİ
 
İçiş­le­ri Ba­ka­nı Mu­am­mer Gü­ler, va­li ve kay­ma­kam­la­rın tür­ban tak­ma­sın­da bir sa­kın­ca ol­ma­dı­ğı­nı açık­la­dı.
 
"BAŞÖRTÜSÜ SİMGE DEĞİL, NORMALLEŞME"
 
Mec­li­s'­te ga­ze­te­ci­le­re ko­nu­şan ve tür­ba­nı si­ya­si bir sim­ge ola­rak gör­me­dik­le­ri­ni, açı­lı­mın bir uzan­tı­sı ola­rak de­ğer­len­dir­dik­le­ri­ni be­lir­ten Gü­ler, "Biz ba­şör­tü­sü­nü as­la si­ya­sal sim­ge ola­rak gör­mü­yo­ruz. Nor­mal­leş­me, çö­züm sü­re­ci­nin at­mos­fe­ri­nin bir uzan­tı­sı ola­rak gö­rü­yo­ruz. Ka­mu ku­rum­la­rın­da­ki ça­lı­şan­lar­la il­gi­li yu­mu­şa­ma gel­di­" de­di.
 
"ZAMANLA O DA OLACAK"
 
Gü­ler, tür­ban­lı va­li ve kay­ma­kam olup ol­ma­ya­ca­ğı so­ru­su­na ise "Za­man için­de bu nor­mal­leş­me­yi sür­dü­rü­rüz, za­man­la ge­re­ği de ya­pı­lır. Ha­yır­lı ol­su­n" ya­nı­tı­nı ver­di.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.