"Şener haddini aşıyor"

haber61 Cumhuriyet Halka Partisi (CHP) Genel merkezi heyetinin Trabzon’un ziyareti sırasında Trabzonspor’u ziyaret etmesinin ardından ziyarete tepki gösteren Trabzonspor başkanı Sadri Şener’in “CHP bizi özür dilemek için ziyaret edebilir ancak” sözlerine

haber61 Cumhuriyet Halka Partisi (CHP) Genel merkezi heyetinin Trabzon’un ziyareti sırasında Trabzonspor’u ziyaret etmesinin ardından ziyarete tepki gösteren Trabzonspor başkanı Sadri Şener’in “CHP bizi özür dilemek için ziyaret edebilir ancak” sözlerine CHP İl başkanı Yavuz Karan’dan sert sözler.

Sadri Şener’in babası CHP’nin milletvekili olduğunu söyleyen Karan, “Sadri Şener her defasında CHP’ye çatması inanın bizleri üzmektedir. Trabzonspor’un tüm başarısızlıklarını CHP üzerinden kapatmaya çalışan Şener sürekli CHP'ye saldırıyor haddini aşıyor.”dedi. 

sadri.jpg

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali mutlu
ali mutlu - 7 yıl Önce

sen kimsin efendi, trabzonsporun başkanın hedef alan sözler söylüyorsun.. başkanın rahmetli babası chp de bakanlık yapmış bir adam..başkan senden önce chp liydi.sen kim başkana laf söylemek kim..sen başkana laf söyleyeceğine 62 nolu formayı giyen genel başkanına ve her duruşmaya katılan umut orana laf söyle..ağır ol, kendine gel..

miraç şeker
miraç şeker - 7 yıl Önce

Trabzonspor'un ne başarısızlığı var yalaka,koltuk sevdalısı adam,chp başarısızlığını kapatmak için terör ve fenerbahçeden medet ummasın artık..

Ahmet Karaca
Ahmet Karaca - 7 yıl Önce

Kimse Trabzonspor başkanına haddini aşıyor diyemez eğer adam olsaydınız genel başkanınız AY suçsuzdur dediğnde Kılıçtaroğlu haddini aşıyor derdiniz şimdi ne kadar afgursanız boş

ismail baycan
ismail baycan - 7 yıl Önce

haddini aşan sizsiniz bence..,akp ile hiç bir konuda mutabık olmamayan sizler şike yasasının bir gecede değiştirilmesi için nasılda mutabık oldunuz..siz ne demokrat olabilirsiniz nede adil olabilirsiniz.gördük ki sadece güçlünün yanında olursunuz..onun için haddinizi aşmayın TRABZONSPOR sizin babanızın malı değil .

Onur Reis
Onur Reis - 7 yıl Önce

Sadri Şener Trabzonspor için o kadar savaşırken siz karşı çıkıyorsunuz siyasi hayatınız için. Bu yaptığınızı Trabzon halkı unutmayacak ey chp. Seçim zamanında gelip oy istemeyin bizden, gidip aziz'den isteyin.

ALİ İHSAN DİNÇ
ALİ İHSAN DİNÇ - 7 yıl Önce

Sadri başkan haddini aşmıyor. Haddini aşan biri varsa o da sensin. Trabzonspor hiç kimsenin "oy tarlası" değildir. Bunu iyi öğren ve şikecilere "oy almak için" destek olan genel başkanına da öğret...

göktür kaan
göktür kaan - 7 yıl Önce

tipik bir CHP zihniyeti eyyamcı rüzgar nerden eserse o tarafa giden çıkar için yapmıyacakları olmayan zihniyet işte daha ne beklenir trabzonumuz partiler üstüdür sen önce şunu söyle önce trabzon spormu yoksa chp mi sonra gerekli cevabı yazarım sana hadsiz herif

ali mutlu
ali mutlu - 7 yıl Önce

deli etme adamı..sen kimsin trabzonun başkanına haddini aşma diyorsun..


SIRADAKİ HABER

banner513