7m

uzungöl yayla otel

Sağıroğlu'na aile desteği

Trabzon’un Yomra ilçesi Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı İbrahim Sağıroğlu’nun çalışmalarına eşi Şengül ve kızları Hilal’de katılıyor.Başkan Sağıroğlu eşi Şengül ve Kızları Hilal’le birlikte gece gündüz demeden, çalınmadık kapı ve eli sı

Siyaset 18.03.2014, 10:16
Sağıroğlu'na aile desteği

Trabzon’un Yomra ilçesi Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan adayı İbrahim Sağıroğlu’nun çalışmalarına eşi Şengül ve kızları Hilal’de katılıyor.

Başkan Sağıroğlu eşi Şengül ve Kızları Hilal’le birlikte gece gündüz demeden, çalınmadık kapı ve eli sıkılmamış bir vatandaş bırakmadan projelerini anlatarak ilçesinin çıkarları için destek çağrısında bulunuyor.

Başkan Sağıroğlu, yaptığı açıklamada, her şeyden önce ilçesinin çıkarlarını ön planda tuttuğunu belirterek, “Belirlediğimiz hedefi ben kendim için değil, ilçem için istiyorum. Biz yüzde 80 gibi bir oy oranını yakaladığımız taktirde, buraya getiremeyeceğimiz hiçbir hizmet kalmaz. Muhalefette 2 dönem belediye başkanlığı yapmış birisi olarak, sizlere her türlü hizmeti yaptım ancak ilçemizi Avrupa görünümüne sokacak projeleri hayata geçiremedim. İlçemize mega projeler lazım. Bu manada da 10 tane güzel projemiz var. Bu projeleri hayata geçirebilmemiz için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Gelin bir ve beraber olalım. İlçemizi birlikte şaha kaldıralım. Destek sizden hizmet bizden” diye konuştu.


Yorumlar (1)
İbrahim SAĞLAM 8 yıl önce
Yaptığınız en iyi hamle AKP den aday olmak oldu. İkincisi ise Şengül Hanım ile beraber seçim çalışmalarını yürütmek olmuş. Yomra'da AKP ve Şengül hanım hatırına başkan olacaksınız. Sadece bu iki sebepten size oy verecek insan sayısı azımsanmayacak derecededir. Yine de Ülkemiz'in geçtiği bu zor dönemde AKP olarak kazanmak daha önemli olduğundan başkanlığınız hayırlı olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@