alexa metrics

banner560

banner572

Rize'de Gül İçin Coşkulu Kutlama.

Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı seçilmesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketi Rize'de coşkuyla kutlandı.Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rizeli hemşehrileri, Cumhuriyet Meydanı'nı doldurdu. Gül'ün

Siyaset 28.08.2007, 22:53 16.06.2016, 10:45
Rize'de Gül İçin Coşkulu Kutlama.

Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı seçilmesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketi Rize'de coşkuyla kutlandı.

Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Rizeli hemşehrileri, Cumhuriyet Meydanı'nı doldurdu. Gül'ün cumhurbaşkanı seçilmesini kemençe eşliğinde horon teperek kutlayan Rizeliler'in eğlencesine Rize Valisi Kasım Esen ve Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı da katıldı.

Başkan Bakırcı, horon tepen vatandaşların arasına girerek uzun süre oynadı. Kutlamalar, havai fişek gösterisiyle son buldu.


Yorumlar (1)
trakya da bir laz 14 yıl önce
bu abartılı kutlamanın anlamı ne acaba?hayır sayın erdoğan ın eşi siirt li,erdoğan başbakan olduğunda haklı olarak sevindiler enişteleri var diye.sayın gül kayserili,acaba eşi hayrünisa hanım rizeli mi onu bilmiyorum.ilginç valla partil olarak sevin,saygı duyarım.ama bu abartılı sevinç ne? herhalde sayın gül cumhurbaşkanı olunca rize fabrikalar kuracağını, çay alım fiyatlarını artıracağını mı söyledi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@