Revi'den Vali Öz'e ziyaret

AK Parti Trabzon İl Başkan adayı ve eski İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revi, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz'ü ziyaret etti.Öz, ziyarette yaptığı konuşmada, Trabzon'un büyükşehir statüsüne kavuşmasından önce İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresiyle, Trabzon

Siyaset 16.12.2014, 12:05
Revi'den Vali Öz'e ziyaret

AK Parti Trabzon İl Başkan adayı ve eski İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revi, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz'ü ziyaret etti.

Öz, ziyarette yaptığı konuşmada, Trabzon'un büyükşehir statüsüne kavuşmasından önce İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresiyle, Trabzon'un kalkınması, vatandaşların huzuru ve refahı için yapılan çalışmalarda Haydar Revi'nin önemli katkıları olduğunu söyledi.


Haydar Revi ile çok güzel çalışmalar yaptıklarını dile getiren Öz, "Haydar Revi, ilimizin kalkınması için yapılan çalışmalara her zaman olumlu yaklaşmıştır. Kendisine teşekkür ediyorum. Şimdi ise kendisine siyasi bir partimizin il başkanlığı görevi teklif edilmiştir. Seçildiği takdirde gerek kendi siyasi partisiyle, gerek diğer siyasi partiler ve tüm sivil toplum kuruluşlarıyla yapacağımız çalışmalarla şehrimize, halkımıza ve ülkemize faydalı işler ortaya çıkacaktır" ifadelerini kullandı.

Revi de kendisine tevdi edilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağını ifade etti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
sadık yılmaz bulut 7 yıl önce
İlin Valisini kerkes ziyaret edebilir de bu aşamada sayın Revi Vali Beyi ziyaret etmesi çok manidar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@