Numan Kurtulmuş İstanbul'a aday mı?

Kurtulmuş bu soruya bakın ne cevap verdi?Soruları cevaplayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş en çok merak edilen konu “Belediye Başkan Adaylığı” hakkında konuştu. TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜ Kurtulmuş “İstanbul Belediye Başkanlığı'na aday olur mu

Siyaset 09.11.2012, 21:39
Numan Kurtulmuş İstanbul'a aday mı?

Kurtulmuş bu soruya bakın ne cevap verdi?

Soruları cevaplayan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş en çok merak edilen konu “Belediye Başkan Adaylığı” hakkında konuştu.
 
TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜ
 
Kurtulmuş “İstanbul Belediye Başkanlığı'na aday olur mu olmaz mı sorusuna açıklık getirdi.” Kurtulmuş İstanbul Belediye Başkan Adaylığı hakkındaki soruya şu sözlerle cevap verdi:
 
Tamamen hayal ürünü.Nerden çıktığına dair bilgiler mümkün değildir. Ya da bazen bir şey çıkıyor sizde şaşırıyorsunuz nereden çıktı diye. Bir kere şunu çok net söyleyeyim yerel siyaset yapmayacağım. Benim siyasetteki tarzım birikimlerim yerel siyaset yapma şeklinde değildir. Türkiye'nin geneli ile ilgili ilgilendiğim için aklımdan geçmez.
 

 

Yorumlar (2)
ERTUĞRUL SAĞLAM 8 yıl önce
inşallah olur. zaten ayağa kalkmış istanbulu,,,,,şahaha kaldırırrrrr,,,heyy yavrumm beeee......
ömer Bektaş 8 yıl önce
Numan Bey söylediğiinin tersini yapar. Has Partiyi kurarken ne dedi ne yaptı...... Numan bey iyi niyetli bir insandır kolay teslim olur. Tayyip Bey ne derse onu yapar. İstanbula aday olur. Başbakanlığın yolu İstanbuldan geçer bekleyeceğiz ve göreceğiz... Numan be zora gelmez zoru görünce direksiyonu kırar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@