banner536

banner526

banner533

MHP Kurucu üyeleri "KORAY AYDIN" dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kurucu Üyesi Mevlit Dedeoğlu, 15 yıl süre zarfında bir ümit ışığı görmediklerini ifade ederek, “Partimizde bir ümit ışığı için Koray Aydın beyi gördük. Onun için Koray Aydın beyi destekliyoruz. Şimdi değişimden yanayız. Pa

Siyaset 03.11.2012, 18:40
MHP Kurucu üyeleri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kurucu Üyesi Mevlit Dedeoğlu, 15 yıl süre zarfında bir ümit ışığı görmediklerini ifade ederek, “Partimizde bir ümit ışığı için Koray Aydın beyi gördük. Onun için Koray Aydın beyi destekliyoruz. Şimdi değişimden yanayız. Partimizin önünün açılmasını istiyoruz. İktidara yürümek istiyoruz. Bunun için destekliyoruz” dedi. 

MHP Kurucu üyeleri, Koray Aydın’a destek vermek amacıyla Seğmen Otel’de bir araya geldi. MHP Kururcu üyesi Mevlit Dedeoğlu, Bahçeli’ye MHP Başkanlığı’nı 15 yıl sürdürdüğü için teşekkür ederek, MHP’nin önünün kapandığını kaydetti. Dedeoğlu, “Bir değişim göremiyoruz. Bir iktidar vaadi göremiyoruz” ifadelerini kullandı.

1970’ten beri muhalefette olduklarını kaydeden Dedeoğlu, “Bir iktidar dönemi gördük. Bize Başbakanlığı bile verdiler. Ellerinin tersiyle Başbakanlığı ittiler. Tecrübe kazanacağız diye Başbakanlığı ellerinin tersiyle ittiler. Başbakanlık tecrübe kazanma yeri midir? Gelirsin, yaparsın, Başbakanlığı yaparak tecrübe kazanırsın. Onun için biz partimizin önünün açılmasını istiyoruz” diye konuştu.

Kurucu üyelerinin 15 yıl süre zarfında bir ümit ışığı görmediklerini ifade eden Dedeoğlu, “Partimizde bir ümit ışığı için Koray Aydın beyi gördük. Onun için Koray Aydın beyi destekliyoruz. Bizler zamanında Devlet Bahçeli’ye de oy verdik. Ama ümitlerimiz boşa çıktı. Şimdi değişimden yanayız. Partimizin önünün açılmasını istiyoruz. İktidara yürümek istiyoruz. Bunun için destekliyoruz” dedi.

Parti kurucu üyeleri, yaptıkları açıklamanın ardından toplantıya geçti.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
erdal yasin tüysüz 8 yıl önce
ben solcu bi aileden gemeyim ama kim doru gördüysek onu attık ailece ecevit öldükden sonra akp ye attım sonra hep kendilerine çalışdıklarını gördüm has partiye attım oda koltuk sevdalısı oldundan gitti akp ile birleşdi vallaha bu seçimlerde oy kullanmayı düşünmüoduk ama koray aydın gelirse bi trabzonlu olarak ailecek ona oy atacaz.
gürhan yılmaz 8 yıl önce
şuankı yönetımden dolayı mhp ye oy vermeyen bırsürü insan var bende istemeye istemeye yıne dava partısıdır dıye oy verıyorum ama yarın yıne devlet bahçelı başkan çıksın mhp sayfasını kapatacağım sayın delegeler işanlah partının geleceğını düşünerek koray başkanı secerler
adil türk 8 yıl önce
Her zaman yanında olacağız Koray Bey.Trabzondan bir genel başkan çıkması Trabzon için çok önemlidir.Hele MHP olarak. Allah sağlık verdiği sürece hep yanında olacağız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@