MHP'de büyük şok! Trabzonlu isim...

MHP Çağrı Heyeti ihraç edildi.

MHP'de 3 kişilik çağrı heyeti partiden ihraç edildi.

Edinilen bilgiye göre; Heyette yer alab Ayhan Erel, Mehmet Bilgiç ve Trabzonlu Ali Sağır parti üyeliğinden ihraç edildi.

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Halil Öztürk'ün yaptığı yazılı açıklama ise şöyle;

"Milliyetçi Hareket Partisi Tüzüğü'nün 11., 79. ve 81. maddeleri uyarınca tedbirli olarak kesin çıkarma cezası ile cezalandırılması istemiyle Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edilmiş bulunan Ayhan Erel, Ali Sağır ve Mehmet Bilgiç hakkında düzenlenen disiplin soruşturması dosyası münderecatı Merkez Disiplin Kurulu'nca müzakere edilmiş, müzakereler sonucunda yapılan gizli oylama ile, Milliyetçi Hareket Partisi MHP Aksaray İli, Merkez İlçe Teşkilatı üyesi Ayhan Erel'in, MHP Trabzon İli, Vakfıkebir İlçe Teşkilatı üyesi Ali Sağır'ın, MHP Bursa İli, Nilüfer İlçe Teşkilatı üyesi Mehmet Bilgiç'in her biri için ayrı ayrı olmak üzere Milliyetçi Hareket Partisi Tüzüğü'nün 78/4 - (c) , (e) , (g) , (h) ve (i) maddeleri uyarınca parti üyeliğinden 'kesin çıkarma' cezası ile cezalandırılmasına, 21.09.2016 tarihinde katılanların oy birliği ile karar verilmiştir."

 
Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2016, 12:34


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Papa
Ali Papa - 2 yıl Önce

Bahçeli ,MHP yi AKP nin pilot partisi yapmak yolunda afım adım ilerliyor.

Mesut 5561
Mesut 5561 - 2 yıl Önce

Körler sağırlar birbirini ağırlar.Baston devlet önündeki taşları temizliyor.Ee sevgili baskani ona baston olma görevi vermiş ne yapsın.

Engin gedikli
Engin gedikli - 2 yıl Önce

İt ürür kervan yürür.Kim hakli kim haksız önümüzdeki ilk seçim gösterecek.

banner426

banner421