Kurultaya damga vuran gaf!

CHP'nin olağanüstü kurultayında konuşan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu , zaman zaman sert ifadeler kullandığı bir konuşma yaptı. Kılıçdaroğlu, sözlerinin bir yerinde, "CHP'yi, rakı sofralarında Türkiye 'yi kurtaranlardan temizleyeceğim" dedi. Kouşması sı

Siyaset 05.09.2014, 16:43
Kurultaya damga vuran gaf!
CHP'nin olağanüstü kurultayında konuşan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu , zaman zaman sert ifadeler kullandığı bir konuşma yaptı. Kılıçdaroğlu, sözlerinin bir yerinde, "CHP'yi, rakı sofralarında Türkiye 'yi kurtaranlardan temizleyeceğim" dedi. Kouşması sırasında ilginç bir gafa da imza atan CHP Lideri "Allah insanın yarattığı en değerli varlıktır" dedi.
 
KURULTAYA DAMGA VURAN GAF
Konuşmasında "Siyasetimizin odağında insan var. Ekmek alıyorsa mutluyum. Sofraya oturuyorsa mutluyum" diyen Kılıçdaroğlu "Allah insanın yarattığı en değerli varlıktır. İnsanlar arasında ayrım yapmadım. Açıkça söylüyorum bütün dünya dinlesin. Solcuları değil sağcıları seviyorsun efendim. Sağcı solcu ayrımı yapmadan bütün insanlarımı seviyorum. İktidar olduktan sonra sadece solculara değil bu ülkenin tüm insanlarına hizmet edeceğiz" şeklinde konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Ne zama iktidar 7 yıl önce
Ne zaman iktidar olacak
Ali Han 7 yıl önce
insanlık..niyet önemli..bundan daha büyüklerini gördük..
Saniye yilmaz 7 yıl önce
Asla hicbirzaman iktidar olamayacaktır allah buna asla izin vermez

Gelişmelerden Haberdar Olun

@